Можливість для людей з України

Údržbár vstrekolisov(Elektrotechnik)

DIZETA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova, Svit
Termín nástupu
dohodou
6,5 EUR/hod.v hrubom (v závislosti od skúsenosti a praxe) - s možnosťou rastu + prémie + cestovné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spoluzodpovedá za bezporuchový chod strojných zariadení
- vykonáva operatívnu a preventívnu údržbu, čistenie
- vykonáva opravy a nastavenie strojných zariadení (odstraňuje poruchy)
- navrhuje a vykonáva riešenia pre zlepšenie chodu strojov
- eviduje poruchy a spotrebu náhradných dielov
- dodržiavanie bezpečnosti práce a poriadku na pracovisku
- dodržiavanie noriem ISO v spoločnosti
- preventívna údržba strojového parku vrátane foriem

Інформація про роботу

Зміст роботи, повноваження та відповідальність:
- співвідповідальний за безаварійну роботу техніки
- здійснює оперативне та профілактичне обслуговування, прибирання
- ремонтує та налагоджує механізми (усуває несправності) - проектує та впроваджує рішення щодо вдосконалення роботи машин
- веде облік несправностей і витрат запасних частин
- дотримання безпеки праці та порядку на робочому місці
- дотримання стандартів ISO в компанії
- профілактичне обслуговування обладнання, в тому числі прес-форм

Виплати працівникам,бенефіти:

- досвід роботи в міжнародній, стабільній компанії
- постійна зайнятість
- премії

Інформація про процедуру відбору

- ми зв'яжемось лише з обраними заявниками
- тризмінний режим роботи
- робочий час згідно домовленості. Пропозиція: 8:00-16:30

Вимоги до працівників:

На посаду підходять претенденти з освітою:
-середня школа без закінчення
-середня школа з випуском
-підвищення/вища професійна освіта
-Навчання на місцях

технічний

Кількість років досвіду: 2
Особисті передумови та навички:
- спритність і спритність рук
- гнучкість, уважність, акуратність
- вміння працювати під тиском
- вміння читати технічну документацію (креслення)
- відчуття відповідальності
- прийняття рішень, самостійність

- zázemie v medzinárodnej, stabilnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer
- prémie

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- trojzmenná prevádzka
- pracovný čas podla dohody. Návrh: 8:00-16:30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

- šikovnosť a manuálna zručnosť
- flexibilita, pozornosť, precíznosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu (výkresy)
- zmysel pre zodpovednosť
- rozhodovanie, samostatnosť
ID: 3843063  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.