Reagujte bez životopisu

Architekt, stavebný inžinier

dizajnový nábytok KFA, spol. s r. o.

Miesto práce
Karpatská 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
podľa osobnej dohody možnosť 13-teho platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého a šikovného kolegu/ kolegyňu do nášho tímu. Práca zahŕňa celý priebeh projektu, od jednotlivých návrhov interiérov a architektúry až po samotnú realizáciu.
V prípade záujmu prosím posielajte v prílohe aj architektonické portfóliá.

stabilný a priateľský kolektív
zaujímave projekty aj pre veľkých klientov
možnosť zúčastniť sa na realizáciách
možnosť dobrého finančného ohodnotenia

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektura , stavebníctvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dizajnový nábytok KFA je interiérové, architektonické a realizačné štúdio so sídlom v Bratislave, s pôsobnosťou, ktorá zaberá širšie stredoeurópske teritórium.
Špecializujeme sa na interiérovú tvorbu a komplexné realizácie interiérov. Keďže jadro nášho tímu tvoria architekti, navrhujeme vlastné riešenia, ale realizujeme aj návrhy iných architektov a aplikácie dizajnových manuálov zahraničných spoločností.
Pôsobíme v rezidenčnom, obchodnom, administratívnom, školskom a zdravotníckom sektore. Množstvo našich projektov a realizácii sa vzhľadom na sériové zadania počíta už na stovky.

Naša práca nekončí iba architektonickou štúdiou, ale pokračuje kompletnou realizáciou a koordináciou všetkých zúčastnených profesií, a to v pozícii generálneho dodávateľa. Od návrhu koncepcie až po realizačné výkresy, od výroby až po inštaláciu. Spoločnosť dizajnový nábytok KFA si zakladá na schopnosti prinášať aj náročné a nekonvenčné riešenia, do ktorých zapájame overených dodávateľov a partnerské stolárske dielne.

Aby sme boli ako architekti sebestační, pri výbere nábytku a doplnkov sa opierame najmä o priame kontakty s prestížnymi výrobcami, ako je napr. Kartell, Magis, Casamania, Cappellini, Lema, Desalto, Montbel a nemecký Thonet. A keďže osobitou kategóriou interiéru sú aj kuchyne, prevádzkujeme kuchynské štúdio značky ewe Küchen spolu so spotrebičmi Siemens, Bosch, Miele a inými značkami.
ID: 3828822  Dátum zverejnenia: 10.12.2019