Obsluha stroju v autom.a strojirensk.prumyslu

Diwa Personalservice GmbH

Miesto práce
Bayreuth, Nemecko
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 2250Euro Brutto pro Monat- 2800 Euro Brutto pro Monat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha montaznich stroju ,davani a odebirani vyrobku z masiny do masiny.Nastaveni masiny podle delky a vysky. Dalsi cinnosti s tim spojene.Nenarocna prace.

Moznost dlouhodobe stabilni prace ,nezdanene regulerni priplatky za smenny provoz a prescasy,ubytovani podporovane zamestnavatelem,priplatky na deti.

Informácie o výberovom konaní

Uchazec by mel byt disciplinovany,dochvilny a flexibilni.
Zvykly dodrzovat pracovni procesy .Pozadujeme znalost nemeckeho jazyka a vlastnik ridicskeho prukazu sk. B a vlastnik osobneho auta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Velka nemecka firma ,ktera se jiz radu let pohybuje v automobilovem prumysle.Vyroba ruznych dilu do vsech znacek aut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Disciplina,Flexibilita a dochvilnost ,ochota pracovat ve 3 - 4 -smennem provozu .

Diwa Personalservice GmbH so sídlom v Mníchove, je firma ktora posobi zu viac ako 35 rokov na nemeckom trhu prace.
Nasim zameranim je zu dlhe roky nabor zahranicnych odbornych pracovnych sil.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3151283  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2250Euro Brutto pro Monat- 2800 Euro Brutto pro Monat