Operátor rezačky, rezanie papiera - finalizácia hárkovej tlače

DIW s.r.o.

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu DIWákov hľadáme šikovnú posilu na pozíciu rezač, knihár, finalizácia hárkovej tlače. Práca by bola na dve zmeny:  od 06 do 14:30 / od 13:30 do 22:00
Hlavnou náplňou práce je rezanie na rezačke PERFECTA a POLAR, s čím sú spojené aj nasledovné činnosti:
- preberanie zákazky a kontrola
- nastavenie stroja, nastavenie programov (zaučíme)
- kontrola rezacieho noža (zaučíme)
- rezanie zákaziek (zaučíme)
- čistenie a údržba stroja

V prípade potreby, pomocné práce pri ďalšom knihárenskom spracovaní, podľa dohody a skúseností.

  • ponúkame prácu vo veľmi priateľskom kolektíve
  • práca je na dve zmeny
  • možnosť rozšírenia vzdelania v obore
  • možnosť profesionálneho rastu
  • firemné akcie a teambuildingové aktivity

V prípade záujmu prosíme zasielať životopis a motivačný list.
Tešíme sa na možné stretnutie!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafická výroba (tlačiarenské služby)

Počet rokov praxe

2

  • Uchádzač by mal byť schopný pracovať samostatne, aby efektívne zvládal svoje úlohy bez neustáleho dozoru.
  • Požaduje sa vysoká úroveň zodpovednosti, aby sa mohol spoľahnúť na dokončenie zadaných úloh včas a v požadovanej kvalite.
  • Precíznosť je kľúčová, aby uchádzač venoval pozornosť detailom a minimalizoval chyby vo svojej práci.
  • Zmysel pre detail je nevyhnutný na identifikáciu drobných nedostatkov a zabezpečenie vysokého štandardu výstupov.
  • Ochota učiť sa nové veci je dôležitá, pretože práca môže vyžadovať prispôsobenie sa novým technológiám a metodikám.
  • Uchádzač by mal byť ochotný pracovať v tíme, aby mohol efektívne spolupracovať s kolegami a prispieť k spoločným cieľom.

DIW print je inovatívna a rozvíjajúca sa tlačiareň, ktorá sa zameriava na digitálnu a ofsetovú tlač v malých a stredných nákladoch. Na trhu pôsobíme od roku 2012. Našou špecializáciou je zušľachťovanie tlačovín. Okrem iného vyrábame papierové obaly a tašky, publikácie, knihy v mäkkej väzbe, firemné a marketingové tlačoviny. V tíme máme okolo 50 ľudí, ktorí sa delia asi pol na pol medzi administratívou a výrobou. Sme zohratý tím, ktorý obsluhuje moderné technológie a poskytuje klientom ten najlepší servis. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk.

Misia spoločnosti DIW s.r.o.
Zodpovedným prístupom v polygrafii pomáhame klientom dosahovať ich podnikateľské ciele.

Hodnoty, na ktorých si zakladáme:
- Staviame na ľudskosti.
- Učenie je základom úspechu.
- Aktívne počúvame potreby klienta.
- Vždy nájdeme riešenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stará
E-mail: poslať životopis
ID: 4834389  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac