Brigáda, junior procesný manažér, asistent/ka výrobného riaditeľa

DIW s.r.o.

Miesto práce
Turbínová 1, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
9.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.po 2 mesiacoch zvýsenie na 8 € / hodinu (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent alebo študentka manažmentu a chceš sa naučiť viac o procesoch, manažmente výroby, normovaní, školení nových ľudí, tak táto práca je ti šitá na mieru.

Hľadáme pomoc pre nášho výrobného riaditeľa v polygrafickej výrobe. Práca je na 3-4 dni do týždňa. Tvojou náplňou prace budú junior manažérske úlohy a asistenčné práce. Budeš priamo na stretnutiach, budeš sa moc aktívne zapájať a pomáhať zlepšovať procesy.

Medzi tvoje úlohy bude napríklad patriť:

- mapovanie a analýza procesov

- návrhy na zlepšovanie procesov

- vytvárať systém školení pre brigadnikov

- spisovať zápisy z porad

- pripravovať školiace prezentacie

- zavadzať 5S systém na vybrané pracoviská

- navrhovať implementáciu nápravných opatreni

- zavadzať lean filozofiu do praxe

Práca je na 6 mesiacov a v prípade obojstrannej spokojnosti je možné ju predĺžiť.

Pracovný čas je na dohode, ale min. 3 dni v týždni po 8 hodín sú nutné.

Tešime sa na tvoj životopis.

- možnosť učiť priamo v praxi

- práca so skúseným manažérskym timom

- výborný pracovný kolektív

- vlastný rozvoj a prístup na vzdelávacie platformy

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hlad po učení sa prace na sebe

- tímovosť a schopnosť pracovať s tímami

- štruktúrované myslenie

- samostatnosť a zodpovednost

- proaktívny prístup pri riešení problémov

DIW print je inovatívna a rozvíjajúca sa tlačiareň, ktorá sa zameriava na digitálnu a ofsetovú tlač v malých a stredných nákladoch. Na trhu pôsobíme od roku 2012. Našou špecializáciou je zušľachťovanie tlačovín. Okrem iného vyrábame papierové obaly a tašky, publikácie, knihy v mäkkej väzbe, firemné a marketingové tlačoviny. V tíme máme okolo 50 ľudí, ktorí sa delia asi pol na pol medzi administratívou a výrobou. Sme zohratý tím, ktorý obsluhuje moderné technológie a poskytuje klientom ten najlepší servis. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk.

Misia spoločnosti DIW s.r.o.
Zodpovedným prístupom v polygrafii pomáhame klientom dosahovať ich podnikateľské ciele.

Hodnoty, na ktorých si zakladáme:
- Staviame na ľudskosti.
- Učenie je základom úspechu.
- Aktívne počúvame potreby klienta.
- Vždy nájdeme riešenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4792872  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.