Dlhodobá brigáda: finalizácia v polygrafickej výrobe

DIW s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 4,5 EUR/hod.hodinová mzda záleží do konkrétneho druhu pracovného pomeru a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma za zaoberá zákazkovou tlačou brožúr, kníh, letákov, propagačných materiálov, tašiek a iné. Do nášho tlačiarenského tímu hľadáme posilu na finalizáciu zákaziek. Ak Vás zaujíma kreatívny priemysel, milujete vôňu papiera, máte zmysel pre detail, dostatok trpezlivosti a radi tvoríte niečo zaujímavé, potom by táto brigáda mohla byť niečo pre Vás. Hlavnou náplňou práce je ručné dokončovanie zákaziek. Napríklad znášanie, skladanie, balenie, kompletizácia a podobne.

Najdôležitejšie pre túto prácu sú nasledujúce osobnostné predpoklady:
- cit pre detail
- precíznosť
- trpezlivosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota učiť sa

Ide o prácu na dohodu, teda nie je zaručené, že bude na každý deň. Predpokladá sa ale, že do Vianoc pôjde takmer o každodennú prácu. Práca v mladom kolektíve od 8:00 do 16:30 vrátane obednej pauzy.

Táto práca nie je vhodná pre záujemcov, ktorí hľadajú krátkodobé brigády, nezáleží im na detailoch, nechcú sa posúvať ďalej a nie sú schopní samostatnej a hlavne zodpovednej práce.

- veľmi priateľský kolektív
- klimatizované a temperované pracovné prostredie
- možnosť vzdelávania sa v odbore a perspektíva zamestnania na TPP
- dlhodobá brigáda

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

cit pre detail
precíznosť
samostatnosť
ochota učiť sa

DIW print je inovatívna a rozvíjajúca sa tlačiareň, ktorá sa zameriava na digitálnu a ofsetovú tlač v malých a stredných nákladoch. Na trhu pôsobíme od roku 2012. Našou špecializáciou je zušľachťovanie tlačovín. Okrem iného vyrábame papierové obaly a tašky, publikácie, knihy v mäkkej väzbe, firemné a marketingové tlačoviny. V tíme máme okolo 50 ľudí, ktorí sa delia asi pol na pol medzi administratívou a výrobou. Sme zohratý tím, ktorý obsluhuje moderné technológie a poskytuje klientom ten najlepší servis. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk.

Misia spoločnosti DIW s.r.o.
Zodpovedným prístupom v polygrafii pomáhame klientom dosahovať ich podnikateľské ciele.

Hodnoty, na ktorých si zakladáme:
- Staviame na ľudskosti.
- Učenie je základom úspechu.
- Aktívne počúvame potreby klienta.
- Vždy nájdeme riešenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4000251  Dátum zverejnenia: 15.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.