Можливість для людей з України
Logo Divná pani s.r.o.

Pridaj sa k nám do tímu Divná Pani ako naša nová chyžná.

Divná pani s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica, Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacPríplatky za víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada čistou, si detailista a rozhodí Ťa aj zle postlaná posteľ? Tak si presne tá osoba ktorú hľadáme.

Tvojou prácou bude starostlivosť o čistotu v našich izbách.

​Mesačné bonusy, celodenná strava + pitný režim, cestovné, príspevok na oblečenie a obuv. Práca v príjemnom, vysoko profesionálnom prostredí s možnosťou ubytovania.​

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte na divnapani@divnapani.sk.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Pedantnosť, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, flexibilita, lojalita.​

Divná pani je kaviareň a hotel, ktorý sídli v centre Banskej Štiavnice. Prekrásne prostredie, štýlovo zariadené izby, príjemná atmosféra, výborná káva a nápoje robia z kaviarne a hotela miesto, kde sa hostia radi vracajú. Svojim hosťom ponúkame aj koncertné vystúpenia známych i menej známych kapiel, ktoré si môžu vychutnať napríklad s pohárom vína v ruke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835199  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac