Pridaj sa k nám do tímu Divná pani ***** hotel - v Banskej Štiavnici s možnosťou ubytovania grátis! /recepčná/

Divná pani s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica, Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacPravideľný mesačný príjem, plus príplatky za víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna, rada pracuješ s ľudmi, máš dobrú angličtinu a nemáš ju kde využiť? Pridaj sa do nášho tímu a staň sa najhlavnejšou osobou nášho hotela, našou novou recepčnou.
Skúsenosti sú bonus, ale ak žiadne nemáš, radi Ťa všetko, čo má dobrá recepčná vedieť, naučíme.

Mesačné bonusy, celodenná strava + pitný režim, cestovné, príspevok na oblečenie a obuv, koncoročné odmeny, odborné školenia, možnosť zvýšenia kvalifikácie. Práca v príjemnom, vysoko profesionálnom prostredí. Možnosť pracovať so svetovými novinkami v gastronómii a hotelierstve. Možnosť ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii recepčná/ý.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, flexibilita, lojalita.

Divná pani je kaviareň a hotel, ktorý sídli v centre Banskej Štiavnice. Prekrásne prostredie, štýlovo zariadené izby, príjemná atmosféra, výborná káva a nápoje robia z kaviarne a hotela miesto, kde sa hostia radi vracajú. Svojim hosťom ponúkame aj koncertné vystúpenia známych i menej známych kapiel, ktoré si môžu vychutnať napríklad s pohárom vína v ruke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4154046  Dátum zverejnenia: 25.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac