Montér vstavaných skríň

Comfydoor s.r.o.

Miesto práce
Agátová 4c, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 400 EUR/mesiac700 - 1400 (v závislosti od skúseností) + odmena za zamerania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zameranie priestoru u klienta
- príprava výrobnej dokumentácie pre výrobu
- montáž vstavaných skríň a šatníkov na mieru

Zaučenie. Istota práce v stabilnej slovenskej firme pôsobiacej na trhu 25 rokov. Stravné lístky. Zamestnanecké zľavy na naše výrobky.

Rozširujeme našu firmu a preto ponúkame prácu až 2 montážnikom.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba nábytku

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v obore výhodou
- technické myslenie
- precíznosť
- samostatnosť, zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Comfydoor je slovenský výrobca nábytku na mieru. Na slovenskom trhu pôsobíme už 30 rokov. Dlhoročné skúsenosti nám pomohli vybudovať si stabilné miesto. Neustále sa snažíme zlepošovať sa a inovovať a prinášať našim klientom nové možnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3740815  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 400 EUR/mesiac700 - 1400 (v závislosti od skúseností) + odmena za zamerania