700 - 1 200 EUR

Montážnik

DIVENDOOR, s.r.o.

Miesto práce
Agátová 4c, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zameranie priestoru u klienta
- príprava výrobnej dokumentácie pre výrobu
- montáž vstavaných skríň a šatníkov na mieru

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 - 1200 (v závislosti od skúseností) + odmena za zamerania

Istota práce v stabilnej slovenskej firme pôsobiacej na trhu 25 rokov. Stravné lístky. Zamestnanecké zľavy na naše výrobky.

Rozširujeme našu firmu a preto ponúkame prácu až 4 montážnikom.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba nábytku

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v obore výhodou
- technické myslenie
- precíznosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

DIVENDOOR pôsobí na slovenskom trhu 25 rokov. Dlhoročné skúsenosti nám pomohli si vybudovať stabilné miesto medzi najlepšími výrobcami vstavaných skríň v Bratislavskom kraji.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Šaštínska 8
841 04 Bratislava
ID: 3675681   Dátum zverejnenia: 23.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 1200 (v závislosti od skúseností) + odmena za zamerania