Osvetľovač

Divadlo Thália Színház

Miesto práce
Timonova 3, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
580 - 650 EUR/mesiac580 € min. a po skúšobnej dobe osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje s režisérom a výtvarníkom scény pri osvetlení
inscenácií
- spracováva osvetľovací scenár, technický a časový plán
osvetlenia
- zodpovedá za kvalitnú technickú i umeleckú úroveň
osvetľovania divadelných hier,
- riadi svietidlá sprevádzajúce herca v pohybu na scéne,
obsluhuje projekty a iné efektové prístroje,
- zodpovedá za údržbu svietidiel a elektr. inštalácií

Kontaktovať budeme iba úspešných kandidátov, alebo ktoré spĺňajú uvedené kritéria!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, tímová práca

Košické Divadlo Thália Színház je národnostným divadlom. Okrem maďarského obecenstva Slovenska, sa snaží osloviť každého milovníka divadla, divadelného kritika, či diváka bažiaceho po zábave, či duchovnom alebo estetickom dobrodružstve na oboch stranách hraníc. V súčasnosti je najsevernejším maďarsko jazyčným zájazdovým divadlom Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3504927  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 - 650 EUR/mesiac580 € min. a po skúšobnej dobe osobný príplatok