Umelecko produkčný úsek: Produkčná/ produkčný

Divadlo Štúdio tanca

Miesto práce
Divadlo Štúdio tanca, Komenského, Banská Bystrica
Termín nástupu
august 2020
800 EUR/mesiacAdekvátne finančné ohodnotenie podľa ukončeného vzdelania a špecializácie: od 800 € brutto a viac (v závislosti od preukázanej praxe uchádzača), odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + po preukázaní výkonnosti osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podiel na tvorbe hracieho plánu
- zabezpečenie predstavení po produkčno technickej stránke
- cielená propagácia a predaj predstavení
- podiel na tvorbe mediálneho a marketingového plánu
- odborná spolupráca s partnerskými subjektami, umeleckými a vzdelávacími inštitúciami
- komunikácia s umeleckým súborom
- komunikácia s účastníkmi pohybových kurzov
- cezhraničná komunikácia

- osobný príplatok
- príplatok za prácu počas víkendu a sviatku
- odmena v prípade plnenia pracovných úloh nad rámec pracovných činnosti
- v prípade práce nadčas čerpanie náhradného voľna
- výmera dovolenky 25/30 dní v závislosti od veku zamestnanca
- čerpanie dovolenky v dlhšom intervale v letných mesiacoch
- stravné lístky
- príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok
- zvýhodnené vstupné na predstavenia a pohybové kurzy divadla

Reagujte prosím v prípade, že spĺňate všetky uvedené kritériá a iba v prípade vážneho záujmu. Šetrite náš aj svoj čas. K životopisu priložte pracovnú referenciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

produkcia, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- prehľad v oblasti kultúry a umenia
- prehľad v oblasti kultúrnych inštitúcií
- skúsenosti s tímovou prácou
- individuálna kreativita
- vytrvalosť, disciplína, zodpovednosť

Divadlo Štúdio tanca pôsobí v Banskej Bystrici od roku 1999 ako jediné zriaďované divadlo súčasného tanca na Slovensku. Pohyb a tanec sú naším komunikačným prostriedkom už štvrťstoročia. Tento „jazyk” používame pre tvorbu, vzdelávanie, produkciu a propagáciu tanca doma a v zahraničí. Pracujeme na aktuálnych spoločenských témach, medzinárodných projektoch, aktívne sa zapájame do lokálneho diania. Práca u nás nie je monotónna. Snažíme sa spoločne vytvárať organizáciu, v ktorej má každý svoje slovo. V tíme dbáme na zodpovednosť, sebaorganizáciu a samostatnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3927857  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac