Produkčná/ produkčný

Divadlo Štúdio tanca

Miesto práce
Komenského 12, Banská Bystrica
Termín nástupu
január 2020
Finančné ohodnotenie podľa ukončeného vzdelania a špecializácie: od 729 € brutto (odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v závislosti od preukázanej praxe uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s divadelným súborom, zabezpečenie predstavení po produkčno-technickej stránke, cielená propagácia a predaj predstavení, podieľanie sa na tvorbe mediálneho a marketingového plánu, odborná spolupráca s partnerskými subjektmi, umeleckými a vzdelávacími inštitúciami, spracovanie štatistík a reportov, prinášanie nových a sviežich nápadov.

Osobný príplatok zamestnanca, možnosť odmeny v prípade plnenia pracovných úloh nad rámec pracovných činností, príplatok za prácu počas hracieho víkendu a sviatku, príplatok za vedúcu funkciu, v prípade práce nadčas umožnené čerpanie náhradného voľna, stravné lístky, príspevky zo sociálneho fondu, zvýhodnené zamestnanecké vstupné na predstavenia a pohybové kurzy divadla, zvýhodnené vstupné na predstavenia pre rodinných príslušníkov, výmera dovolenky v počte 25/30 dní v závislosti od veku zamestnanca, možnosť čerpania dovolenky v dlhšom intervale v letných mesiacoch, rodinný kolektív (15 zamestnancov).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vzťah k umeniu a kultúrny rozhľad, disciplína, zodpovednosť, samostatnosť, chuť učiť sa novým veciam, kreativita, osobná angažovanosť pri napĺňaní cieľov divadla.

Divadlo Štúdio tanca pôsobí v Banskej Bystrici od roku 1999 ako jediné zriaďované divadlo súčasného tanca na Slovensku. Pohyb a tanec sú naším komunikačným prostriedkom už štvrťstoročia. Tento „jazyk” používame pre tvorbu, vzdelávanie, produkciu a propagáciu tanca doma a v zahraničí. Pracujeme na aktuálnych spoločenských témach, medzinárodných projektoch, aktívne sa zapájame do lokálneho diania. Práca u nás nie je monotónna. Snažíme sa spoločne vytvárať organizáciu, v ktorej má každý svoje slovo. V tíme dbáme na zodpovednosť, sebaorganizáciu a samostatnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3820885  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Finančné ohodnotenie podľa ukončeného vzdelania a špecializácie: od 729 € brutto (odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v závislosti od preukázanej praxe uchádzača)