Hľadá sa divadelný technik/ divadelná technička

Divadlo Štúdio tanca

Miesto práce
Komenského 12, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.4.2019
Finančné ohodnotenie podľa ukončeného vzdelania a špecializácie: 600 € brutto (odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v závislosti od preukázanej praxe uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti:
- zabezpečenie predstavení po technickej a technologickej stránke
- komunikáciu s externými technickými spolupracovníkmi
- zabezpečenie a údržbu javiskových technológií
- zabezpečenie výroby, uskladnenia a údržby scénických dekorácií
- ďalšie činnosti súvisiace s prevádzkou predstavení

- osobný príplatok do výšky 100 % tarifného platu
- príplatok za prácu počas hracieho víkendu a sviatku
- možnosť odmeny v prípade plnenia pracovných úloh nad rámec pracovných činností
- v prípade práce nadčas umožnené čerpanie náhradného voľna
- výmera dovolenky v počte 25/30 dní v závislosti od veku zamestnanca a v dlhšom intervale v letných mesiacoch
- stravné lístky
- príspevky zo sociálneho fondu
- zvýhodnené vstupné na predstavenia a pohybové kurzy

V prípade záujmu o danú pozíciu, napíšte prosím e-mail, na adresu uvedenú nižšie. Predmet správy uveďte DIVADELNÝ TECHNIK /DIVADELNÁ TECHNIČKA a pripojte k tomu pár viet o sebe a svojej motivácii pracovať u nás v divadle, aktuálne CV a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v technickom odbore
- predošlé skúsenosti na podobnej pozícií
- manuálnu zručnosť, tvorivosť, predpoklad pre tímovú prácu, ale aj samostatnosť
- vzťah k umeniu , alebo aspoň predpoklad, že si ho vytvoríte

Divadlo Štúdio tanca pôsobí v Banskej Bystrici od roku 1999 ako jediné zriaďované divadlo súčasného tanca na Slovensku. Pohyb a tanec sú naším komunikačným prostriedkom už štvrťstoročia. Tento „jazyk” používame pre tvorbu, vzdelávanie, produkciu a propagáciu tanca doma a v zahraničí. Pracujeme na aktuálnych spoločenských témach, medzinárodných projektoch, aktívne sa zapájame do lokálneho diania. Práca u nás nie je monotónna. Snažíme sa spoločne vytvárať organizáciu, v ktorej má každý svoje slovo. V tíme dbáme na zodpovednosť, sebaorganizáciu a samostatnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3615060  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Finančné ohodnotenie podľa ukončeného vzdelania a špecializácie: 600 € brutto (odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v závislosti od preukázanej praxe uchádzača)