Pracovník Umelecko- produkčného úseku

Divadlo Štúdio tanca

Miesto práce
Komenského 12, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Zákon o verejnej službe č.553/2003 Z.z. v aktuálnom znení nariadenia vlády č.359/2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná propagácia činnosti divadla, cielená propagácia a predaj predstavení, styk s tlačou a masmédiami, príprava a tvorba marketingového plánu, mediálne výstupy, odborná spolupráca s partnerskými subjektami, umeleckými a vzdelávacími inštitúciami, projektový manažment.

Osobný príplatok zamestnanca, možnosť odmeny v prípade plnenia pracovných úloh nad rámec pracovných činností, príplatok za prácu počas víkendu a sviatku, zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravných lístkov, príspevky zo sociálneho fondu, zvýhodnené zamestnanecké vstupné na predstavenia a pohybové kurzy divadla, zvýhodnené vstupné na predstavenia pre rodinných príslušníkov, výmera dovolenky v počte 25/30 dní v závislosti od veku zamestnanca, možnosť čerpania dovolenky v dlhšom intervale v letných mesiacoch.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

marketing, projektový manažment
1

Vzťah k umeniu, všeobecný kultúrny rozhľad, predpoklad pre tímovú prácu, kreativita, komunikatívnosť, sebestačnosť.
Vítaná znalosť ďalšieho cudzieho jazyka.

Divadlo Štúdio tanca - prestížne profesionálne tanečné divadlo s dvadsaťročnou tradíciou, zamerané na tvorbu a uvádzanie autorských tanečných inscenácii v oblasti súčasného tanca. Inštitúcia je v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Komenského 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Ďurica
Tel.: 0905/254 478
E-mail: poslať životopis
ID: 1043652   Dátum zverejnenia: 3.1.2018