Marketingový manažér / manažérka na zástup počas MD/RD

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o.

Miesto práce
Gorkého 5, Bratislava
Termín nástupu
15.8.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacPonúknutá mzda sa bude odvíjať od skúseností a vzdelania vybraného uchádzača/uchádzačky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Divadlo P.O. Hviezdoslava do svojho tímu hľadá Manažéra/ Manažérku marketingu na zástup počas MD/RD.
​Sídlime v Starom meste, bez možnosti ponúknuť parkovacie miesto. Sme však časovo flexibilní a občasná práca z domu je možná.

Náplňou práce je:

• Tvorba marketingovej stratégie v spolupráci s vedením divadla a zodpovednosť za jej realizáciu

• Vedenie marketingových aktivít na podporu predaja

• Zodpovednosť za fungovanie sekcie marketingu a PR a hladkú komunikáciu s ostatnými sekciami/oddeleniami divadla

• Komunikácia s oddelením kultúry, marketingovým oddelením Magistrátu mesta Bratislava, ďalšími oddeleniami magistrátu a inými organizáciami mesta

• Vedenie marketingového tímu z pozície vedúceho zamestnanca tzn. určovanie pracovných úloh tímu, kontrola ich plnenia, organizovanie pracovného času a príprava dochádzky zamestnancov

• Reprezentácia divadla na rokovaniach a stretnutiach, pravidelné porady s mestskými organizáciami

• Správa obsahu na webovej stránke - content editor pre web dpoh.sk a komunikácia s IT developerom

• Komunikácia s providerom ticketingového systému pre predaj vstupeniek do divadla v spolupráci s obchodným oddelením a tiež inými partnermi, s ktorými uzatvárame spolupráce a biznis aktivity

• Spolupráca s obchodným oddelením pri uvádzaní predstavení do predaja

• Komunikácia s fotografmi, videoeditormi, tlačiarňami a inými produkciami spolupracujúcimi s DPOH

• Distribúcia marketingových plôch divadla v spolupráci s prevádzkou a IT

• Príprava zadaní a ďalšej komunikácie nových inscenácií, key vizuálov a kampaní divadla s externou agentúrou a jednotlivými zložkami DPOH

• Budovanie brandu DPOH ako modernej mestskej kultúrnej inštitúcie

• Administratívne práce, tvorba rozpočtov, zmlúv, objednávok pre celú sekciu marketingu a dohliadanie na adekvátne čerpanie prideleného budgetu

• Ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce

  • ​Stravné vo výške 5,20 Eur / deň plne hradené zamestnávateľom
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie
  • Výrazná zľava na naše divadelné predstavenia​
  • Odmeny pri životných a pracovných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

​• Nevyhnutná aspoň 3 ročná prax s budovaním značky a marketingovou komunikáciou
​• Skúsenosti vo Wordpresse sú vítane
​• Prehľad a záujem o oblasť kultúry a veci verejné
​• Schopnosť pracovať samostatne a osobne pokryť všetky oblasti marketingovej sekcie
​• Výborné komunikačné, prezentačné, reprezentačné a negociačné zručnosti
​• Skúsenosť s prácou vo verejnej / mestskej inštitúcií vítaná
​• Organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné myslenie
​• Chuť meniť a zlepšovať veci
​• Dobrá znalosť práce s PC, Internetom, MS Office

Divadlo P.O. Hviezdoslava je profesionálnou činohernou scénou mesta Bratislavy. Mestské divadlo sa svojou dramaturgiou profiluje ako divadlo otvorenej občianskej spoločnosti, vyhľadáva súčasné témy, podporuje vznik pôvodnej dramatiky a reaguje na zásadné udalosti v spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: DPOH
E-mail: poslať životopis
ID: 4846822  Dátum zverejnenia: 5.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac