Manažér / Manažérka ľudských zdrojov - polovičný úväzok

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o.

Gorkého, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Január 2024 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacUvedená je mzda na tejto pozícii pri zohľadnení skráteného úvazku 4 hodiny denne. Ponúknutá mzda sa bude odvíjať od výšky uväzku, skúseností a vzdelania vybraného uchádzača/uchádzačky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Divadlo P.O. Hviezdoslava do svojho tímu hľadá Manažéra/ Manažérku ľudských zdrojov.
Samotná agenda personalistiky je svojim obsahom a rozsahom vhodná na skrátený pracovný úväzok - v priemere 4 hodiny denne. Ak nájdeme kandidáta, ktorý by dokázal pokryť aj iné odborné oblasti: verejné obstarávanie, GDPR, právo a pod., sme otvorení aj možnosti plného úväzku.
Divadlo P.O. Hviezdoslava sídli v Starom meste, bez možnosti ponúknuť parkovacie miesto. Sme však časovo flexibilní a občasná práca z domu je možná.

Náplňou práce je:
• Zodpovednosť za identifikovanie potrieb organizácie v oblasti HR
• Zodpovednosť za nábor a celý výberový proces (inzercia, selekcia, komunikácia s manažérmi DPOH n.o. a kandidátmi, príprava a realizácia pohovorov, manažovanie nástupu a potrebných vstupných školení)
• Definovanie pracovných náplní a požiadaviek na ich obsadenie
• Aktívna rola a spolupráca pri tvorbe firemnej kultúry
• Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v organizácii
• Poradenstvo a konzultácie riadiacim pracovníkom a zamestnancom organizácie v jednotlivých oblastiach HR vrátane Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy
• Podpora rozvoja a plánovanie vzdelávania zamestnancov
• Vytvorenie a realizácia procesu adaptácie nových zamestnancov a procesu ukončenia odchádzajúcich zamestnancov
• Príprava HR rozpočtu
• Agenda BOZP a OPP - komunikácia s externým dodávateľom, evidencia interných smerníc, organizácia školení, vystupovanie z pozície zástupca zamestnancov pre BOZP
• Komunikácia so štátnymi orgánmi - Inšpektorát práce, Úrad práce a pod.

• Stravné vo výške 5,20 Eur plne hradené zamestnávateľom
• 5 dní dovolenky navyše
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, humanitné, ekonomické, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Nevyhnutná aspoň 3 ročná prax s náborom zamestnancov
• Skúsenosti v komplexnom HR v menšej až stredne veľkej organizácii sú podmienkou
• Skúsenosti s tvorbou interných smerníc a HR politiky spoločnosti
• Prehľad a záujem o oblasť kultúry a veci verejné
• Schopnosť pracovať samostatne a osobne pokryť všetky oblasti HR
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Znalosť pracovného práva a súvisiacej legislatívy
• Koncepčné myslenie
• Organizačné a riadiace schopnosti
• Chuť meniť a zlepšovať veci
• Dobrá znalosť práce s PC, Internetom, MS Office

Divadlo P.O. Hviezdoslava je profesionálnou činohernou scénou mesta Bratislavy. Mestské divadlo sa svojou dramaturgiou profiluje ako divadlo otvorenej občianskej spoločnosti, vyhľadáva súčasné témy, podporuje vznik pôvodnej dramatiky a reaguje na zásadné udalosti v spoločnosti.
ID: 4712947  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac