Можливість для людей з України

Javiskový technik / Stavač scénických dekorácií

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o.

Miesto práce
Gorkého 17, Bratislava
Termín nástupu
september 2022 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda na tejto pozícii. Ponúknutá mzda sa bude odvíjať od skúseností a vzdelania vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické oddelenie DPOH hľadá do svojho tímu javiskového technika.

Na tejto pozícii budete zodpovedať za :
• Montovanie a demontovanie javiskových a scénických dekorácií.
• Rozmiestňovanie scénických dekorácií na javisku.
• Obsluhovanie javiskovej techniky.
• Uskladňovanie scénických prvkov a javiskových dekorácií.
• Vykonávanie bežnej údržby a opráv javiskových dekorácií.
• Koordinácia práce s externými dodávateľmi.
• Odbornú prípravu podkladov pre administratívu – verejné obstarávania, rozpočty, objednávky, zmluvy.
• Ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce.

• Stravné vo výške 4,80 eur.
• 5 dní dovolenky navyše.
• Možnosť stáť pri zrode novej organizácie.
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie.
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Uprednostňujeme uchádzačov technického zamerania (elektro, strojárstvo) alebo umeleckého zamerania (ŠUP, VŠMU)

Počet rokov praxe

1

- Znalosť stavby divadelných scén alebo televíznych scén je vítaná
- Orientácia v prostredí divadla - vítaná
- Fyzická zdatnosť
- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Možnosť prispôsobiť sa programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka
- Remeselná zručnosť je vítaná

Divadlo P.O. Hviezdoslava je profesionálnou činohernou scénou mesta Bratislavy. Mestské divadlo sa svojou dramaturgiou profiluje ako divadlo otvorenej občianskej spoločnosti, vyhľadáva súčasné témy, podporuje vznik pôvodnej dramatiky a reaguje na zásadné udalosti v spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: DPOH
E-mail: poslať životopis
ID: 4411400  Dátum zverejnenia: 27.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac