Osvetľovač

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o.

Miesto práce
Gorkého 17, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2022 alebo dohodou
1 100 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda na tejto pozícii. Ponúknutá mzda sa bude odvíjať od skúseností a vzdelania vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho tímu techniky DPOH hľadáme osvetľovača. Vašou náplňou práce bude:

• Vypracovávať svetelný scenár pre jednotlivé inscenácie a starať sa, aby plán osvetlenia bol presne dodržiavaný na všetkých predstaveniach.
• Zabezpečovať správne rozmiestnenie svetelných zdrojov na javisku, portáloch a mostíkoch tak, aby boli zachované bezpečnostné a protipožiarne predpisy.
• Pripravovať a obsluhovať scénické svetlá.
• Navrhovať nové formy a postupy v práci so svetelnými zariadeniami.
• Starať sa o uskladnenie všetkých elektrických zariadení a mať za ne zodpovednosť.
• Vykonávať periodické prehliadky slaboprúdového zariadenia, ako aj ich rozvodov.

• Stravné vo výške 4,80 eur.
• 5 dní dovolenky navyše.
• Práca v novovytvorenom tíme.
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie.
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

osvetľovač

Počet rokov praxe

1

• možnosť prispôsobiť sa programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka
• spoľahlivá osobnosť
• zodpovedný prístup

Divadlo P.O. Hviezdoslava je profesionálnou činohernou scénou mesta Bratislavy. Mestské divadlo sa svojou dramaturgiou profiluje ako divadlo otvorenej občianskej spoločnosti, vyhľadáva súčasné témy, podporuje vznik pôvodnej dramatiky a reaguje na zásadné udalosti v spoločnosti.
ID: 4408518  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac