Zvukár / Zvukový technik

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o.

Miesto práce
Gorkého 17, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2022 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda na tejto pozícii. Ponúknutá mzda sa bude odvíjať od skúseností a vzdelania vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho tímu techniky DPOH hľadáme zvukára/zvukového technika. Vašou náplňou práce bude:

• Realizovať elektroakustickú zložku inscenácie na scéne a za scénou podľa pokynov režiséra.
• Nastavovať a obsluhovať zariadenia súvisiace s ozvučením divadelných predstavení.
• Komunikovať s režisérom, hercami a realizačnými zložkami predstavenia a za účelom nastavenia optimálnej úrovne zvuku.
• Vykonávať údržbu a zodpovedať za plynulú a bezchybnú prevádzku, elektrotechnických zariadení.
• Vykonávať opravy akustického zariadenia na javisku.
• Zabezpečovať umelecky a technicky dokonalú realizáciu zvukovej zložky inscenácie na predstaveniach.

• Stravné vo výške 4,80 eur.
• 5 dní dovolenky navyše.
• Možnosť stáť pri zrode novej organizácie.
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie.
• Multisport karta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické alebo umelecké

Počet rokov praxe

1

• prax minimálne 1 rok v odbore divadelný zvukár/zvukový technik
• možnosť prispôsobiť sa programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka
• spoľahlivá osobnosť
• zodpovedný prístup

Divadlo P.O. Hviezdoslava je profesionálnou činohernou scénou mesta Bratislavy. Mestské divadlo sa svojou dramaturgiou profiluje ako divadlo otvorenej občianskej spoločnosti, vyhľadáva súčasné témy, podporuje vznik pôvodnej dramatiky a reaguje na zásadné udalosti v spoločnosti.
ID: 4407322  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac