Zvukár

Divadlo Jána Palárika v Trnave

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 eur (tarifný plat + osobný príplatok), odmeny počas roka, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavuje a obsluhuje zariadenia súvisiace s ozvučením divadelných predstavení.
- Zapájanie reproduktorov, zosilňovačov, mikrofónov, hudobných nástrojov a ďalšej zvukovej techniky a vybavenia.
- Komunikovanie s hercami a hudobníkmi a ich inštruovanie za účelom nastavenia optimálnej úrovne zvuku.
- Obsluhovanie analógového a digitálneho mixážneho pultu s cieľom zachovať vyvážený a čo najzrozumiteľnejší zvuk počas trvania podujatia.
- Odpájanie zvukovej techniky a vybavenia po skončení podujatia.
- pracovný čas sa prispôsobuje programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka

podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu : [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Logické myslenie a dobrá znalosť ovládania počítača, zodpovednosť,tímový hráč, kreativita, samostatnosť.

znalosť ovládania zvukového mix pultu výhodou

Profesionálne činoherné divadlo

Trojičné námestie č.2
91701 Trnava

Kontakt

ID: 3819208  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 eur (tarifný plat + osobný príplatok), odmeny počas roka, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie