Garderobier / Garderobierka

Divadlo Jána Palárika v Trnave

Miesto práce
Divadlo Jána Palárika, Trojičné námestie, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o kostými, čistenie, pranie, žehlenie, drobné ručné opravy kostýmov, pomoc hercom pri prevlekoch na predstaveniach. Nemusí byť vyučená krajčírka.
Pracovný čas sa prispôsobuje programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 735 EUR (tarifný plat + osobný príplatok), odmeny počas roka, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie

podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu : [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Od nového roka možnosť prejsť z dohody na trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť,tímový hráč, kreativita, samostatnosť

Profesionálne činoherné divadlo

Trojičné námestie č.2
91701 Trnava

Kontakt

ID: 3778302   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 735 EUR (tarifný plat + osobný príplatok), odmeny počas roka, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie