Vodič VZV

DITON SK s.r.o.

Miesto práce
Malženice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha a štandardná údržba vysokozdvižného vozíka
    zabezpečenie dovozu obalových materiálov a paliet na výrobnú halu
  • výpomoc na expedičnom sklade - zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru podľa nakládkového listu
  • priprava zložených paliet do vonkajších pracovísk pre ich následné použitie vo výrobe a oprava poškodených paliet, premiestňovanie výrobov z poškodenej palety na inú paletu
  • odvoz výrobkov z výrobnej linky na sklad
  • udržiavanie poriadku na pracovisku
  • pracovný čas: 8hodinová zmena pondelok až piatok

• stálu a zohranú partiu ľudí + dobrého šéfa
• veľké zľavy na všetky výrobky
• pracovný pomer na dobu neurčitú

Pre rozšírenie logistického tímu do výrobného závodu Malženice, hľadáme šikovných a schopných pracovníkov + tímových hráčov pre obsluhu vysokozdvižných vozíkov na zaváženie výroby a občasnú výpomoc na prebierku paliet.
Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• dobrý zdravotný stav a fyzickú kondíciu (podiel manuálnej práce cca 20%)
• skutočný záujem o prácu na VZV
• platný preukaz obsluhy motorových vozíkov pre skupinu W1

Firma DITON s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1999 a od svojho založenia sa zaoberá výrobou betónových výrobkov pre vonkajšiu architektúru. Za 25 rokov svojej existencie sa stala nielen lídrom v inovácii a uznávanou autoritou v odbore, ale predovšetkým kvalitným a spoľahlivým dodávateľom betónových výrobkov v Českej republike, na Slovensku a v Rakúsku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Leško
Tel.: +421905467976
E-mail: poslať životopis
ID: 4799709  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac