Vodič nákladného vozidla - voľné víkendy

DITON SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
marec
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiacprémie, odmeny v závislosti na výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doprava betónových prvkov pre vonkajšiu a záhradnú architektúru k našim zákazníkom (obchody so stavebnými materiálmi, staveniská)
- komunikácia s našimi stavebnými partnermi a zákazníkmi
- zabezpečenie bezpečnej a efektívnej prepravy tovaru
- práca od pondelka do piatku, víkendy voľné, rádius cca 80 km (západoslovenský kraj)

Nie sme prepravná, ale stabilná výrobná spoločnosť, zaručujeme pravidelný prílev práce bez potreby prespať mimo domov a rozumný dosah vo vývoze.

Vozidlo značky MAN s prívesom vo veľmi dobrom technickom stave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

2

- platný vodičský preukaz kategórie sk.C
- skúsenosti s riadením nákladných vozidiel
- spoľahlivosť a zodpovednosť, slušné vystupovanie
- komunikatívna znalosť slovenského jazyka

Firma DITON s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1999 a od svojho založenia sa zaoberá výrobou betónových výrobkov pre vonkajšiu architektúru. Za 25 rokov svojej existencie sa stala nielen lídrom v inovácii a uznávanou autoritou v odbore, ale predovšetkým kvalitným a spoľahlivým dodávateľom betónových výrobkov v Českej republike, na Slovensku a v Rakúsku.
ID: 4777078  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac