AN_PKI - IT Analytik/Konzultant pre elektronický podpis a PKI

DITEC, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacMinimálna základná mzda: 1.300 EUR mesačne. Nástupná základná mzda je však závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a návrh software pre oblasť elektronického podpisu a PKI na základe legislatívnych, technologických a zákazníckych požiadaviek
- konzultačná činnosť
- tvorba projektovej a používateľskej dokumentácie

- možnosť odborného rastu a vzdelávanie v mäkkých zručnostiach
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
- možnosť získania MultiSport karty

- miesto výkonu práce: niektorá z našich pobočiek alebo vzdialená práca z domu podľa možnosti kandidáta

Pracoviská:
Plynárenská 7/c, 821 09 Bratislava
Europa BC, Na troskách 26, 974 01 Banská Bystrica
Zavarská ulica 10i, Trnava
Poštová 1, 010 08 Žilina
Garbiarska 5, 040 01 Košice
Gazdovský rad 32, Šamorín
Moyzesova 10, Pezinok

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "AN_PKI".
Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem a zameranie na oblasť počítačovej bezpečnosti, elektronického podpisu a PKI
- skúsenosť s analýzou a návrhom software s ohľadom na kladené bezpečnostné požiadavky
- vítaná skúsenosť s analýzou rizík a návrhom opatrení na ich elimináciu pri návrhu a vývoji software
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy
- schopnosť tímovej spolupráce
- znalosť UML
- znalosť práce s nástrojmi pre analytické modelovanie – Enterprise Architect, SCA
- znalosť práce s MS Word, Excel, Powerpoint
- schopnosť a ochota zoznámenia sa / obsahovej analýzy súvisiacej legislatívy a noriem
- akceptuje sa aj dodatočné získanie niektorých predpokladov a zručností

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4432641  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac