ANTL - IT Analytik - Team leader

DITEC, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacMinimálna základná mzda: 2.500 EUR mesačne. Nástupná základná mzda je však závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci analytického tímu:
- organizácia práce analytického tímu
- plánovanie činnosti analytického tímu
- pridelovanie práce členom analytického tímu
- spolupráca a komunikácia s programovým a projektovým manažérom
- spolupráca a komunikácia s architektom, vedúcim programátorského a testerského tímu a tímu aplikačnej podpory

Senior analytik
- identifikácia, zber a spracovanie zákazníckych požiadaviek
- analýza a návrh software na základe zákazníckych požiadaviek
- analýza a reengineering procesov zákazníka
- tvorba projektovej dokumentácie
- školenia koncových používateľov
- komunikácia so zákazníkom v rámci celého životného cyklu projektu
- manažovanie (riadenie, kontrola výstupov) analytických prác podriadených analytikov
- komunikácia s ostatnými členmi projektového tímu (napr. implementačný tím, testovací tím) v rámci celého životného cyklu projektu
- oboznamovanie sa s legislatívou a doménovou oblasťou zákazníka

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

- účasť na spoločenských akciách,
- rekreačný poukaz,
- dni voľna navyše,
- možnosť home office,
- pet friendly prostredie :)
- relaxačné miestnosti v priestoroch spoločnosti,
- pravidelné „Health Days“,
- flexibilný pracovný čas,
- zľavy na rôzne tovary a služby v partnerských organizáciách,
- systematické vzdelávanie (možnosť absolvovať certifikované školenia z rôznych oblastí),
- príspevok na stravovanie,
- MultiSport karta,
- miesto výkonu práce: niektorá z našich pobočiek v rámci SR alebo vzdialená práca z domu podľa možnosti kandidáta

Pracoviská:
Plynárenská 7/c, 821 09 Bratislava
Interpolis OC, Partizánska cesta 6626/3, 974 01 Banská Bystrica
Zavarská ulica 10i, Trnava
Poštová 1, 010 08 Žilina
Garbiarska 5, 040 01 Košice
Gazdovský rad 32, Šamorín
Moyzesova 10, Pezinok

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "ANTL". Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Manažérske schopnosti - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

- schopnosť tímovej spolupráce
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy
- vodičský preukaz skupiny B výhodou

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4379306  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac