Junior account manager v oblasti IT so skúsenosťou s predajom softvérových aplikácií

DITEC, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Minimálna základná mzda: 1 800 EUR mesačne. Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora služieb pri obchodných aktivitách
• kontrola plnenia zmluvných dohôd
• zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov činností
• účasť na obchodných stretnutiach so zákazníkmi

• zaujímavá práca v dobrom kolektíve
• osobnostný rast a rozvoj
• motivujúce finančné hodnotenie
• flexibilná pracovná doba
• práca vo veľkej slovenskej firme so zameraním na človeka, vyváženosť výkonu a humánnosti
• možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti IT riešení
• služobné vozidlo, mobilný telefón, PC
• oddychová firemná zóna
• ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "PROFESIA-SALES"

Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.
Zaslaním životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje Poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ideálny kandidát má skúsenosť s obchodnou činnosťou so softvérovými riešeniami pre štátnu správu, prípadne iným segmentom
• motivovaný, pracovitý, tímový
• obchodná orientácia, komunikačné zručnosti, orientácia na klienta
• komunikatívnosť a schopnosť aktívne počúvať a vedieť odhadnúť potreby zákazníka
• precíznosť, prehľad v oblasti IT riešení
• reprezentatívne vystupovanie
• anglický jazyk
• vodičský preukaz: B

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3558316  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna základná mzda: 1 800 EUR mesačne. Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti