Informatik - Aplikačná podpora (Ref. č.: APP2018)

DITEC, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,- minimálny zakladný plat; celkový plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aplikačná podpora
- poskytovanie podpory pri výskyte prevádzkových incidentov a podpora koncových používateľov
- testovanie aplikačného software v prevádzkovom prostredí zákazníka v prípade výskytu prevádzkových incidentov
- diagnostika aplikačného software v prípade výskytu prevádzkových incidentov (analýza dát, kontrola konzistencie, kontrola aplikačných logov)
- servisná pohotovosť

Testovanie
- príprava testovacích scenárov
- testovanie aplikačného software (manuálne/automatizované), tvorba testovacích skriptov
- tvorba aplikačnej dokumentácie

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Svoje žiadosti so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na uvedenú email adresu. Do názvu správy uveďte - "Profesia-APP2018". Následne bude pozvaní na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

UML - základy
SQL - základy

- flexibilita a snaha zvládnuť nové informačné technológie, techniky a pracovné postupy

- znalosť UML (štúdium funkčnej špecifikácie aplikačného software)
- znalosť SQL jazyka (analýza dát v SQL databáze)
- v prípade participácie na projektoch v režime 24x7 vzdialená servisná pohotovosť pre prípad prevádzkových incidentov

- znalosť testovacích nástrojou výhodou
- znalosť MS Office (Word,Excell,Outlook, Power Point) výhodou

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informáciio spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DITEC, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 310143   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- minimálny zakladný plat; celkový plat dohodou