Test manager (Ref. č.: TESTMGR)

DITEC, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C Bratislava, Žilina, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia prác testovania, koordinácia testovacieho tímu
- riadenie a príprava projektového plánu celého cyklu testovacích aktivít v súladu s plánom projektu
- definícia testovacej stratégie
- príprava a návrh testovacej metodiky a testovanie vyvíjaných aplikácií.
- kontrola a reporting plnenia plánu testov
- riadenie vytvárania testovacích scenárov a prípadov, realizácie testov
- definícia predpokladov pre výkon testov (dáta, prostredie, nástroje, súčinnosť)
- kontrola výsledkov testov a prípadný návrh zmien
- komunikácia s ostatnými vedúcimi tímov (zameranými na analýzu, návrh, architektúru, implementáciu, podporu prevádzky)

- kontrola kvality procesu testovania a navrhnutia vhodných opravných postupov k vyriešeniu zistených nedostatkov

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "TESTMGR".
Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 73 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

UML - pokročilý
SQL - základy

Počet rokov praxe

7

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita, chuť a snaha zvládnuť nové technológie,

- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka,
- vodičský preukaz skupiny B výhodou,

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1993. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informáciio spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DITEC, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 2614580   Dátum zverejnenia: 14.11.2017