Test leader ZA/BA/TT/KE/BB

DITEC, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacMinimálna základná mzda: 1500.- EUR mesacne Nástupná minimálna základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia prác testovania, koordinácia testovacieho tímu
- riadenie a príprava projektového plánu celého cyklu testovacích aktivít v súladu s plánom projektu
- definícia testovacej stratégie
- príprava a návrh testovacej metodiky a testovanie vyvíjaných aplikácií.
- kontrola a reporting plnenia plánu testov
- riadenie vytvárania testovacích scenárov a prípadov, realizácie testov
- definícia predpokladov pre výkon testov (dáta, prostredie, nástroje, súčinnosť)
- kontrola výsledkov testov a prípadný návrh zmien
- komunikácia s ostatnými vedúcimi tímov (zameranými na analýzu, návrh, architektúru, implementáciu, podporu prevádzky)

- kontrola kvality procesu testovania a navrhnutia vhodných opravných postupov k vyriešeniu zistených nedostatkov

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "TESTMGR".
Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.
Zaslaním životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje Poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
SQL - Základy

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita, chuť a snaha zvládnuť nové technológie,

- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka,
- vodičský preukaz skupiny B výhodou,

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2614580  Dátum zverejnenia: 19.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac