Servisný technik IT (pre telekomunikačné siete)

DITEC Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacIde o priemernú mesačnú mzdu vypočítanú z celkovej ročnej mzdy vrátane odmien a iných zložiek mzdy. Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis a konfigurácia technologických zariadení sieťovej infraštruktúry IT
- zaradenie do viac-členného servisného tímu s pokrytím služieb v režime 24/7 a s výjazdovou pohotovosťou na území Slovenskej Republiky

- prístup k najnovším technológiám
- možnosť odborného rastu
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov
- sociálne a iné výhody
- MultiSport karta
- Home-Office (po zaučení/sebestačná práca)

Zaslaním životopisu a/alebo motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem navedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC Services bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu naspracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC Services a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC Services pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene adoplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika, elektrotechnika, prípadne iné technické smery, matematika a fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Sieťové technológie - Pokročilý
Komunikačné protokoly - Pokročilý
Cisco Certified Network Associate (CCNA) - Úplný začiatočník
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy
- schopnosť ďalšieho vzdelávnania v anglickom jazyku

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosťvypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT.
ID: 4154307  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac