Obchodný zástupca/špecialista na telesales

Distribučná spoločnosť

Miesto práce
HOME OFFICE/Stredné-Západné Slovensko
Termín nástupu
02.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o vybrané pracoviská a rozvoj vzťahov s nimi, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v rámci celého Slovenska
• Aktívny predaj prípravkov ponúkaných spoločnosťou, informácie o akciách ap.
• Spolupráca s ďalšími obchodnými zástupcami a koordinácia vzájomnej činnosti vedúcej k úspechu na trhu
• Podieľanie sa na príprave a organizácii odborných akcií pre zákazníkov, školení, seminárov a výstav
• Interný reporting podľa pravidiel spoločnosti
• Aktívne sebavzdelávanie v rámci oboru a ponúkaných produktov a služieb
• Plnenie stanovených cieľov

• Zázemie modernej perspektívnej spoločnosti s mnohoročnou tradíciou a jasnou víziou
• Rozmanitá a zodpovedná prácá v obchodnej spoločnosti s vysokou mierou samostatnosti
• Motivačné platové ohodnotenie s fixnou a bonusovou čiastkou priamo naviazanou na dosiahnuté výsledky
• Možnosť sebarealizácie, rastu a systematického vzdelávania
• Možnosť „home office“ podľa dohodnutých pravidiel
• Príjemný pracovný kolektív
• Notebook, mobilný telefón a ďalšie firemné benefity

Obchodný zástupca/špecialista na telesales má na starosti vybraných zákazníkov. Zodpovedá za správnu a pravidelnú komunikáciu s nimi, predstavenie a ponuku spoločnosti a aktívny predaj a podporu predaja každého zvereného pracoviska. Ďalej vyhľadáva nové príležitosti – nových klientov, ktorý má za úlohu vyhľadať, kontaktovať a osloviť. Špecializovať sa bude hlavne na komunikáciu pomocou elektronických médií a telesales.
Predpokladom pre túto pozíciu je pozitívny prístup k práci, komunikatívnosť, zodpovednosť a obchodný duch. Podstatný je aj teamový duch a pochopenie potrieb zákazníkov aj spolupracovníkov interne v spoločnosti. Dôležitá je vysoká miera samostatnosti a sebadisciplíny pri organizovaní pracovného času a zodpovednosť za predajné výsledky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárstvo, chovateľstvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Samostatná komunikatívna osobnosť s nadaním pre obchodnú činnosť
• Min. SŠ vzdelanie, orientácia v obore je výhodou
• Osobnosť s pozitívnym a vyzretým vzťahom ku klientom a spolupracovníkom, so schopnosťou naviazať a udržovať dlhodobé priateľské seriózne obchodné vzťahy, spoľahlivosť, precíznosť a zodpovednosť
• Pozitívny vzťah k používaniu nových technológií a software
• Chuť byť úspešný, kooperovať v rámci tímovej spolupráce, pozitívne myslenie a schopnosť práce pod tlakom
• Proaktivita, nadštandardné komunikačné a organizačné schopnosti
• Starostlivosť v evidenčnej a kancelárskej činnosti, doťahovanie vecí do konca
• Znalosť práce na PC (min. MS Office)
• Časová flexibilita
• Nadštandardný prístup k pracovným úlohám
ID: 3240945   Dátum zverejnenia: 13.11.2017