Asistent predaja / predavač

Distrib Capital, s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame novú predajňu s pivom KARPAT a vybranými druhmi alkoholu na Hálkovej ulici v Bratislave (OD Slimák) a hľadáme šikovného a komunikatívneho pracovníka do svojho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovnosť a komunikatívnosť
ochota učiť sa
predchádzajúce skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou

Pivovar Karpat patrí na Slovensku medzi firmy, ktoré produkujú remeselne vyrábané pivo najvyššej kvality.

Pri nákupe surovín ako aj samotnom spracovaní piva dbáme na najvyššie známe štandardy v pivnom priemysle .

Naši sládkovia sa neustále vzdelávajú vo svojom obore tak, aby ste si vždy mohli vychutnať len to najlepšie a poctivo uvarené pivo. Náš nákup surovín nepozná kompromisy a vždy kupujeme len to čo je najlepšie.

Náš obchodný Tím vyhľadáva zákazníkov , ktorí rozumejú pivu , vedia sa o pivo vo svojich prevádzkach patrične starať a vedia pivo aj správne odprezentovať.

Na rok 2018 sa v Karpate veľmi tešíme, pretože to bude rok rozvoja a rozšírenia produkcie a celkovej kapacity Pivovaru Karpat. Okrem novej varne pribudnú tiež nové stáčacie linky, ktoré prinesú milovníkom nášho piva aj Karpat v plechovke. Pripravujeme nové druhy pív a zameriame sa na dostupnosť nášho piva na Slovenskom trhu. Chceme vytvoriť také obchodné prostredie, aby naše pivo mohli ochutnať naozaj všetci a našli ho vo svojich obľúbených obchodoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dlhé Lúky 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou

Kontakt

ID: 3306648   Dátum zverejnenia: 9.2.2018