Kuchár

Dispensa, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára ktorý sa pripojí k nášmu kolektívu.
U nás budete:
- pracovať v príjemnom prostredí a vo výbornom kolektíve a'la carte reštaurácie
- pripravovať a vydávať jedál
- dodržiavať receptúry / kalkulácií
- dodržiavanie hygienických predpisov na prevádzke
- práca pod vedením šéfkuchára
- práca formou krátky a dlhý týždeň (15 dní pracovného voľna počas mesiaca)
- každá hodina v práci naviac je zaplatená
Hľadáme človeka, ktorý má chuť učiť sa nové veci, môže však ukázať niečo nové i nám. Je schopný, zručný a dokáže dodržiavať štandardy a úlohy šéfkuchára
Ak budete mať chuť profesne sa posunúť ďalej, u nás dostanete príležitosť.

- bezplatné stravovanie v našej reštaurácii
- poukážky k narodeninám
- zľava na konzumáciu v reštaurácii s rodinou a s priateľmi a zvýhodnené zamestnanecké ceny v prevádzkach Čarovná Špajza
- zľava na všetok sortiment ponúkaný v reštaurácii (potraviny, doplnky)
- možnosť využitia voľného vstupu v fitnescentre FitFabrik
- možnosť školení a ďalšieho vzdelávania v rámci odboru
- možnosť pracovať v centre mesta Dubnica na Váhom, v príjemnom prostredí s výbornou kuchyňou, so širokou ponukou jedál, tiež nápojov či dezertov

Informácie o výberovom konaní

Odpovedáme iba uchádzačom, ktorí zodpovedajú kritériam

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť a profesionalita
- príjemné vystupovanie

Dispensa, s.r.o., - spoločnosť zaoberajúca sa pohostinskou/reštauračnou činnosťou
ID: 4800631  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac