Šéfkuchár (Head Chef)

Dispensa, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte pracovnú pozíciu v úspešnej reštaurácii a patríte medzi nás, ktorí na gastro ešte nezanevreli, sme tu pre vás práve my, Čarovná Špajza
U nás budete:
Vedenie a organizovanie tímu kuchyne , spolupracovanie s manažérom prevádzky podľa požiadaviek a štandardov spoločnosti
Efektívne plánovanie systému prác v kuchyni podľa aktuálneho nastavenia a potrieb prevádzky
Pripravovanie a zostavovanie jedálneho lístka, obedového menu, ponúk pre akcie
Vytváranie sezónnych jedálnych lístkov
Evidovanie a sledovanie skladových zásob potravín s cieľom zabezpečiť bezproblémovú prípravu jedál
Zodpovednosť za dodržiavanie HACCP a hygieny na prevádzke
Prehľad o aktuálnych cenách potravín a priama komunikácia s dodávateľmi spoločnosti
Príprava objednávok podľa potreby, sledovanie dodacích termínov, prevzatie a kontrola objednaného tovaru

- služobný automobil, telefón, PC
- príspevok na pohonné hmoty
- bezplatné stravovanie v našej reštaurácii
- možnosť školení a ďalšieho vzdelávania v rámci odboru
- poukážky k narodeninám
- zľava na konzumáciu v reštaurácii s rodinou a s priateľmi a zvýhodnené zamestnanecké ceny v prevádzkach Čarovná Špajza
- zľava na všetok sortiment ponúkaný v reštaurácii (potraviny, doplnky)
- možnosť využitia voľného vstupu v fitnescentre FitFabrik
- možnosť pracovať v centre mesta Púchov a Dubnica na Váhom, v príjemnom prostredí s výbornou kuchyňou, so širokou ponukou jedál, tiež nápojov či dezertov
- možnosť stať sa členom fajn tímu, ktorého táto práca baví
- V.I.P. klientská zóna v predajni Kinekus - Púchov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť a profesionalita
- príjemné vystupovanie
- schopnosť organizovať pracovný tím

Dispensa, s.r.o., - spoločnosť zaoberajúca sa pohostinskou/reštauračnou činnosťou
ID: 4481693  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac