Špecialista služieb zákazníkom

Disig, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď alebo dohodou
900 EUR/mesiacmožnosť zvýšenia kontinuálne s kariérnym rastom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontakt so zákazníkom - predaj produktov spoločnosti
- spoluorganizácia práce na oddelení
- príprava jednoduchých cenových ponúk
- zabezpečenie e-mailovej a telefonickej komunikácie s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi
- činnosti súvisiace s vydaním certifikátov pre elektronický podpis a zaručený elektronický podpis, vedenie evidencie poskytnutých certifikátov
- poskytovanie používateľskej podpory a konzultácií zákazníkom spoločnosti v oblasti certifikačných služieb, vybavovanie reklamácií a sťažností
- príprava podkladov na fakturáciu za poskytnuté služby a samotná fakturácia
- vedenie drobnej pokladne / hmotná zodpovednosť, evidencia zvereného obchodného tovaru
- vedenie skladovej evidencie
- príprava mesačných prehľadov o predaných produktoch a službách
- komunikácia s externými partnermi/predajcami a kontrola ich činnosti

Čo ponúkame:
- zaškolenie a sústavné vzdelávanie v oblasti elektronického podpisu
- osobný rozvoj
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Vaše CV na [email protected].

Osobné údaje spracovávame v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (GDPR). Bližšie infomrácie Vám poskytneme v prípade prejaveného záujmu o pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

- znalosť MS balíku (Word, Excel, Outlook) - súčasťou pohovoru je jednoduchá úloha z excelu a všeobecný rozhľad o fakturácii
- logické myslenie
- komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť a ochota učiť sa nové veci
- spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktivita, schopnosť pracovať pod stresom, efektívnosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov

Inovujeme a modernizujeme elektronické služby.
Spoločnosť Disig, a. s. so sídlom v Bratislave pôsobí na trhu informačných technológií od roku 2006. Vďaka vysokej odbornosti, spoľahlivosti a dostupnosti poskytovaných služieb dnes spoločnosť Disig zaujíma významné postavenie na slovenskom trhu.
Disig, a.s. ako technicky vyspelá a ekonomicky stabilná spoločnosť s pôsobením na Slovensku má jasnú víziu do budúcnosti. Chce sa stať popredným lídrom v oblasti elektronického podpisu a elektronickej identifikácie v krajinách Európskej únie a byť významným poskytovateľom služieb vytvárajúcich dôveru. Dlhodobým investovaním prostriedkov do výskumu a do vývoja vlastných produktov v oblasti kybernetickej bezpečnosti sleduje spoločnosť jasný cieľ - vytvoriť bezpečné a spoľahlivé digitálne prostredie pre svojich zákazníkov.

Okrem veľmi zaujímavého a perspektívneho profesionálneho záberu (trust services, cyber security) pracujeme v priateľskom duchu a naša kultúra je príjemne neformálna. Rastieme prácou - v našich laboch je možné vyskúšať si mnohé nové, a zatiaľ málo známe technológie. Pravidelne sa stretávame i mimopracovne a vieme sa dobre zabaviť :).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4028987  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac