Reagujte bez životopisu

Audio - Video redaktor/ka ( tvorba podcastov a video podcastov )

DirectReal

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
7.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád sa vyjadruješ svojim hlasom, baví ťa uchopenie rôznych tém, či už z oblasti rodiny, alebo biznisu? Výsledkom tvojej práce bude príspevok vo forme audio podcastu na poziciu audioredaktor

Nebojíš sa kamery, alebo byť na obraze? Nechceme od teba techniku strihu a podobne, na to sú ľudia čo tomu rozumejú. Od teba chceme schopnosť pochopiť tému, prípravu rozhovoru, krátky scénar videopríspevku na poziciu videoredaktor.

Ak cítiš, že by ťa to zaujímalo pošli nám tvoje CV ako hlasovku. Tešíme sa a určite sa ozveme, pripravujeme firemný magazín a možno hľadáme práve teba.

Ak toto vieš, alebo možno nie úplne , ale chceš sa učiť zavolaj a dohodneme sa ako vieme spolupracovať. Primárne hladáme kolegu s ktorým budem spolu tvoriť strategiu a marketingové kampane.

Čo ti ponúka naša spoločnosť ?

- možnosť dosiahnuť atraktívne výhody pri dosiahnutí výsledkov

- veľký priestor pre realizáciu, autonómnosť a možnosť rozhodovať, no zároveň podporu a pomocnú ruku

- určite neočakávaj mikromanažment, v malom tíme sme všetci zodpovední za svoju agendu - ak ťa niekto bude musieť poháňať alebo ti niečo pripomínať tak asi máme problém

Na čo sa môžeš tešiť? Directreal výhody a benefity

- Sme stabilná slovenská firma

- Práca na projektoch pre našich partnerov

- Možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopností a ich neustály rozvoj

- Príjemné pracovné prostredie
- Priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra

- Otvorená komunikácia, neformálna atmosféra a podpora ľudí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je na tejto pozícii potrebné?

- reálne skúsenosti v oblasti online marketingu
– pre nás je jedno či si junior alebo senior my vyžadujeme od Teba samostatnosť, schopnosť rýchlo a efektívne vyriešiť problém

Kto sme?
Directreal Slovensko je najväčšou slovenskou sieťou realitných kancelárií. Náš úspech je založený na vzájomnej spolupráci, podpore našich členov a dôležitej komunikácii. Naše profesionálne nastavenie priťahuje tých najlepších, ktorí u nás nachádzajú najmodernejšie nástroje, IT systémy, osvedčené postupy a know-how na podporu ich realitného podnikania.
V súčasnosti naše rady tvorí 30 realitných kancelárií po Slovensku a celkovo tím viac ako 130+ realitných maklérov. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2007 a slovenský realitný trh poznáme dokonale. Pridaj sa aj Ty do nášho tímu.

27 kancelárii po Slovensku
130. realitných maklérov
17. ročné skúsenosti

Realitné kancelárie nájdete v týchto mestách:
7x Bratislava
Dunajská Streda
Žilina
Nitra
Sereď
Šaľa
Myjava
Skalica
Šamorín
Senec
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Zvolen
Rovinka
Nová Baňa
Trenčín
Šurany
Galanta
Hurbanovo
Nové Mesto nad Váhom
Holíč

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3826294  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.