Reagujte bez životopisu

Audio - Video redaktor/ka ( tvorba podcastov a video podcastov )

DirectReal

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
7.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád sa vyjadruješ svojim hlasom, baví ťa uchopenie rôznych tém, či už z oblasti rodiny, alebo biznisu? Výsledkom tvojej práce bude príspevok vo forme audio podcastu na poziciu audioredaktor

Nebojíš sa kamery, alebo byť na obraze? Nechceme od teba techniku strihu a podobne, na to sú ľudia čo tomu rozumejú. Od teba chceme schopnosť pochopiť tému, prípravu rozhovoru, krátky scénar videopríspevku na poziciu videoredaktor.

Ak cítiš, že by ťa to zaujímalo pošli nám tvoje CV ako hlasovku. Tešíme sa a určite sa ozveme, pripravujeme firemný magazín a možno hľadáme práve teba.

Ak toto vieš, alebo možno nie úplne , ale chceš sa učiť zavolaj a dohodneme sa ako vieme spolupracovať. Primárne hladáme kolegu s ktorým budem spolu tvoriť strategiu a marketingové kampane.

Čo ti ponúka naša spoločnosť ?

  • možnosť dosiahnuť atraktívne výhody pri dosiahnutí výsledkov

- veľký priestor pre realizáciu, autonómnosť a možnosť rozhodovať, no zároveň podporu a pomocnú ruku

  • určite neočakávaj mikromanažment, v malom tíme sme všetci zodpovední za svoju agendu - ak ťa niekto bude musieť poháňať alebo ti niečo pripomínať tak asi máme problém

Na čo sa môžeš tešiť? Directreal výhody a benefity

  • Sme stabilná slovenská firma

- Práca na projektoch pre našich partnerov

  • Možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopností a ich neustály rozvoj

- Príjemné pracovné prostredie
- Priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra

  • Otvorená komunikácia, neformálna atmosféra a podpora ľudí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je na tejto pozícii potrebné?

  • reálne skúsenosti v oblasti online marketingu
– pre nás je jedno či si junior alebo senior my vyžadujeme od Teba samostatnosť, schopnosť rýchlo a efektívne vyriešiť problém

Directreal = Priamy a Reálny
Práve tieto dve slová dokonale už 12 rokov vystihujú prácu skoro 160 realitných maklérov v 35 kanceláriách spoločnosti Directreal.
Byť maklérom Directreal znamená stať sa súčasťou úžasnej komunity ľudí, ktorí majú radi svoju prácu. Ak rozmýšľate nad zmenou života a prácou realitného makléra pridajte sa k nám a my Vám pomôžeme nájsť chýbajúce odhodlanie na zmenu.

Benefity makléra v Directreal
 motivujúci provízny systém (čím viac predáš tým viac zarobíš)
 SUV automobil pre makléra mesiaca
 luxusný darček pre makléra roka
 jedinečné ocenenia pre TOP10 maklérov
 najlepšie vypracovaný informačný systém na Slovensku
 právnu a marketingovú podporu
 stabilné zázemie v spoločnosti, ktorej značka má silu a výborné meno
 skvelých kolegov, ktorí radi pomôžu
 DRAK - Directreal akadémia - odborné školenia
 certifikácia NARKS
 zvýhodnené podmienky nákupu tovarov a služieb (napr. operatívny leasing, marketingové predmety a iné)

Kde všade nás nájdete :
Bratislava :
DR Alfa - Kvačalova 22,
DR Doma - Holíčska 13,
DR Longital - Majerníkova 3479/3A,
DR Office - Žitná 1,
DR Plus - VIENNA GATE 2, DR Pražská - Pražská 33,
DR Smile - Letná 5 ,
DR Strong - Eisnerova 46/H

Dunajská Streda: Directreal Comfort - Bacsákova 16
Galanta: Directreal Partner - Vajanského 2385/20
Hurbanovo: Directreal for Life - Komárňanská 266/96
Komárno: Directreal Castellum - Františkánov 9
Košice: Directreal Expert - Šarišská 3
Lipovský Mikuláš: Directreal LM City - Námestie osloboditeľov 793/32
Lučenec: Directreal MM - Železničná 40
Myjava: Directreal Fantasy - Nám. M.R.Štefánika 524/19
Nitra: Directreal Exkluziv - Párovská 42
Nová Baňa: Directreal PNB - A. Kmeťa 12
Nové Mesto nad Váhom: Directreal Komplet - Československej armády 80
Nové Zámky: Directreal Happy - Podzámska 28
Piešťany: Directreal Home - Štefánikova 13
Poprad: Directreal Vysoké Tatry - 1.mája 220/19
Senica: Directreal Extra - Námestie Oslobodenia 10
Sereď: Directreal Norea - M.R.Štefánika 2997
Šaľa: Directreal Family - Hlavná 45
Šamorín: Directreal Live - Gazdovský rad 1587/B
Šurany: Directreal Team - M.R.Štefánika 3
Topoľčany: Directreal Torea - Streďanská 405
Trnava: Directreal Angels - Hlavná 15/31
Žilina: Directreal Dynamic - ul.Republiky 19

viac info: https://www.directreal.sk/chcem-byt-makler

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mc. Farlow Group spol.s r.o.
Žitna 1
83105 Bratislava
ID: 3826294  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.