Grafik-Marketingový referent

DirectReal

Miesto práce
Žitná 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.20018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitná spoločnosť hľadá šikovného mlado mysliaceho kolegu na pozíciu kreatívneho grafika na externú spoluprácu. Práca je maximálne na 2 hodiny denne a preto to zvládnete aj popri zamestnaní, prípadne ako ďalšiu pracovnú činnosť. Hľadáme živnostníka na prácu podľa nášho popisu nižšie.
Pôsobíme na trhu už 11 rokov a venujeme sa obchodu s realitami a máme celoslovenskú sieť kancelárií.

Náplňou tejto pracovnej pozície je podpora nášho obchodného a marketingového tímu v tvorbe nových grafických a aj kreatívnych podkladov.

- tvoriť návrhy pre naše partnerské realitné kancelárie ( inzeráty. letáky, polepy áut, vonkajšia reklama, výstavy, pos propagácia...)
- pomoc pri tvorbe našich propagačných materiálov s pomocou marketingového manažéra
- jednoduchá "motion grafika" a tvorba grafického obsahu pre digitálnu formu reklamy (bannery)

Počítame s tým, že budete už mať relevantné skúsenosti a vlastný štýl.
V súčasnosti už máme realizované stovky nápadov takže o inšpiráciu nie je núdza.

* DTP spracovanie grafických podkladov
* zalamovanie
* jednoduché grafické návrhy
* príprava podkladov pre tlač
* grafická úprava obrazových podkladov pre tlač
* spolupodieľanie sa na navrhovaní a príprave reklamných kampaní
* Vytváranie a dopĺňanie korporátneho manuálu.

Výhodou je samostatnosť a Podmienkou plnenie dohodnutých termínov a úloh.
Práca je v Bratislave na minimálne 20 hodín týždenne alebo podľa potrieb. Po zaučení je možnosť pracovať aj home office, ale na začiatok minimálne 1-2 krát v týždni osobná konzultácia v sídle spoločnosti.

Ponúkame zaujímavú kreatívnu a inovatívnu prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, profesný rast a možnosť nadobudnutia doležitých pracovných skúseností.

Vaše ponuky obsahujúce informácie o doterajšej činnosti, referencie, dôvody prečo uvažujete o našej ponuke, zasielajte emailom na adresu [email protected] Vybraným uchádzačom sa ozveme a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Velmi dobré vyjadrovanie slovom a písmom, ovládanie požadovaného software,kreatívne a koncepčné myslenie. Aktívny prístup k riešeniu pridelených úloh.

Prečo práve DirectReal?
Hovoria za nás aj naše výsledky. Za 11 rokov existencie sme zriadili viac ako 37 franchisingových kancelárií, pracuje pre nás 180 maklérov a k obojstrannej spokojnosti sme uzavreli viac ako 11000 predajov nehnuteľností.

viac info: http://www.directreal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mc. Farlow Group spol.s r.o.
Žitna 1
83105 Bratislava
ID: 3335371   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   € 800 - podľa výkonu