Osobný realitný maklér v jedinečnej slovenskej realitnej sieti Direct Real na celom Slovensku

DirectReal

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2000,-- € - podľa výkonu makléra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
- Aktívna a konštruktívna snaha o zabezpečenie obchodnej príležitosti vo svete nehnuteľností
- Tvorba portfólia nehnuteľností určených na predaj, alebo prenájom
- Práca s internou databázou klientov
- Starostlivosť o kupujúcich
- Komplexná starostlivosť o obchodný prípad
- Spracovanie kvalitnej inzercie podľa interných smerníc
- Kreativita pri osobnom marketingu
- Administratíva

Kariéra realitného makléra sa na Slovensku ako profesia stáva stále vyhľadávanejšou, nakoľko zaručuje príjem podľa vlastných predstáv v závislosti od miery investovaného času, správne odvedených úkonov a ochoty učiť sa. Základom úspechu je vybrať si správnu spoločnosť s nezameniteľným know how s dlhoročnou tradícou a skúsenosťami a pôsobením na celoslovenskom trhu.
Realitné kancelárie Direct Real prijmú do svojich kancelárií nových realitných maklérov, pre ktorých majú prichystané novinky na rýchlejší rozbeh na realitnom trhu. Ak pracuješ, alebo sa v obchode vidíš, pridaj sa k nám a poď robiť realitného makléra! Ponúkame skúsené vedenie, zabehnutý kolektív, perfektný interný systém a marketingovú podporu.
Možnosť otvorenia vlastnej pobočky.

Prečo Directreal?
Naše výsledky sú za 11 rokov: 34 kancelárií, 180 maklérov, viac ako 11.000 zrealizovaných obchodných prípadov

Prečo pracovať na živnosť ?

Koľko % zamestnancov na TPP zarába nad 2.000 € a viac mesačne ?

5% (politici, vojaci, policajti, vrcholový športovci a manažéri a pod.)

Koľko % živnostníkov zarába nad 2.000 € a viac mesačne ?

60 % !!!

Sme firma, ktorá získala 3. miesto zo všetkých spoločností v kategórii malé firmy, v hodnotení uchádzačov portálu Profesia.sk, o najlepší výberový proces Recruit Rank Awards 2014 !

Nezáleží na vzdelaní, na veku, na váhe ani na pohlaví ! Záleží na Vás, na Vašich snoch, ktoré Vám pomôžeme premeniť na ciele !

DO SPRIEVODNÉHO TEXTU UVEĎTE PROSÍM LOKALITU O KTORÚ MÁTE ZÁUJEM!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet Outlook)
- skúsenosti s obchodnými jednaniami výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, obchodné zručnosti
- aktívna a pozitívne mysliaca osobnosť s chuťou pracovať

Kto sme?
Directreal Slovensko je najväčšou slovenskou sieťou realitných kancelárií. Náš úspech je založený na vzájomnej spolupráci, podpore našich členov a dôležitej komunikácii. Naše profesionálne nastavenie priťahuje tých najlepších, ktorí u nás nachádzajú najmodernejšie nástroje, IT systémy, osvedčené postupy a know-how na podporu ich realitného podnikania.
V súčasnosti naše rady tvorí 30 realitných kancelárií po Slovensku a celkovo tím viac ako 130+ realitných maklérov. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2007 a slovenský realitný trh poznáme dokonale. Pridaj sa aj Ty do nášho tímu.

27 kancelárii po Slovensku
130. realitných maklérov
17. ročné skúsenosti

Realitné kancelárie nájdete v týchto mestách:
7x Bratislava
Dunajská Streda
Žilina
Nitra
Sereď
Šaľa
Myjava
Skalica
Šamorín
Senec
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Zvolen
Rovinka
Nová Baňa
Trenčín
Šurany
Galanta
Hurbanovo
Nové Mesto nad Váhom
Holíč

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1171453  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000,-- € - podľa výkonu makléra