Osobný realitný maklér v jedinečnej slovenskej realitnej sieti Direct Real na celom Slovensku

DirectReal

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000,-- € - podľa výkonu makléra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
- Aktívna a konštruktívna snaha o zabezpečenie obchodnej príležitosti vo svete nehnuteľností
- Tvorba portfólia nehnuteľností určených na predaj, alebo prenájom
- Práca s internou databázou klientov
- Starostlivosť o kupujúcich
- Komplexná starostlivosť o obchodný prípad
- Spracovanie kvalitnej inzercie podľa interných smerníc
- Kreativita pri osobnom marketingu
- Administratíva

Kariéra realitného makléra sa na Slovensku ako profesia stáva stále vyhľadávanejšou, nakoľko zaručuje príjem podľa vlastných predstáv v závislosti od miery investovaného času, správne odvedených úkonov a ochoty učiť sa. Základom úspechu je vybrať si správnu spoločnosť s nezameniteľným know how s dlhoročnou tradícou a skúsenosťami a pôsobením na celoslovenskom trhu.
Realitné kancelárie Direct Real prijmú do svojich kancelárií nových realitných maklérov, pre ktorých majú prichystané novinky na rýchlejší rozbeh na realitnom trhu. Ak pracuješ, alebo sa v obchode vidíš, pridaj sa k nám a poď robiť realitného makléra! Ponúkame skúsené vedenie, zabehnutý kolektív, perfektný interný systém a marketingovú podporu.
Možnosť otvorenia vlastnej pobočky.

Prečo Directreal?
Naše výsledky sú za 11 rokov: 34 kancelárií, 180 maklérov, viac ako 11.000 zrealizovaných obchodných prípadov

Prečo pracovať na živnosť ?

Koľko % zamestnancov na TPP zarába nad 2.000 € a viac mesačne ?

5% (politici, vojaci, policajti, vrcholový športovci a manažéri a pod.)

Koľko % živnostníkov zarába nad 2.000 € a viac mesačne ?

60 % !!!

Sme firma, ktorá získala 3. miesto zo všetkých spoločností v kategórii malé firmy, v hodnotení uchádzačov portálu Profesia.sk, o najlepší výberový proces Recruit Rank Awards 2014 !

Nezáleží na vzdelaní, na veku, na váhe ani na pohlaví ! Záleží na Vás, na Vašich snoch, ktoré Vám pomôžeme premeniť na ciele !

DO SPRIEVODNÉHO TEXTU UVEĎTE PROSÍM LOKALITU O KTORÚ MÁTE ZÁUJEM!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet Outlook)
- skúsenosti s obchodnými jednaniami výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, obchodné zručnosti
- aktívna a pozitívne mysliaca osobnosť s chuťou pracovať

Prečo práve DirectReal?
Hovoria za nás aj naše výsledky. Za 12 rokov existencie sme zriadili viac ako 37 franchisingových kancelárií, pracuje pre nás 180 maklérov a k obojstrannej spokojnosti sme uzavreli viac ako 11000 predajov nehnuteľností.

viac info: http://www.directreal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mc. Farlow Group spol. s r.o.
Žitná 1
831 06 Bratislava
ID: 1171453   Dátum zverejnenia: 25.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000,-- € - podľa výkonu makléra