Можливість для людей з України

Video Editor - Práca z domu

DIRECTIONS, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa strih videí? Vieš ako na to a orientuješ sa na Tik Tok - u? Ovládaš európsky jazyk na úrovni B2-C1? Rád/a pracuješ s ľuďmi? Si kreatívny/a? Možno hľadáme práve teba!

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí na pozíciu video editor. Ak miluješ edit videí a sociálne siete a ovládaš aspoň 1, ideálne 2 európske jazyky, neváhaj, pošli nám svoj životopis a pridaj sa k nám!

Práca je LEN NA ŽIVNOSŤ alebo PRE ŠTUDENTOV.

- flexibilný pracovný čas (prácu si môžeš plánovať podľa seba)
- online práca (pracuj odkiaľkoľvek na svete)
- skvelý kolektív mladých šikovných ľudí
- výhodné platové podmienky a možnosť ísť stále vyššie, kariérne aj platovo
- možnosť privyrobenia si aj popri zamestnaní/škole (nemusíš to mať ako full-time job, môžeš si skvelo privyrobiť po práci či škole)

Informácie o výberovom konaní

Ide o PRÁCU Z DOMU.

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Čo je potrebné zaslať?
- CV-čko
- ukážku práce / portfólio

Vybraným uchádzačom bude zaslaný náš raw obsah na edit.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Foto / Video editácia - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka (dva a viac výhodou) na minimálnej úrovni B2
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- chuť učiť sa
- kreativity
- práca s počítačom

- video editing
- orientácia v online svete a vo svete sociálnych sietí

Sme jazyková škola, ktorá neponúka len bežné kurzy, ale aj iné programy, ako napríklad Jazykový Coaching či vedené samoštúdium. Na trhu sme už viac ako 4 roky, aktuálne ponúkame 10 jazykov a náš tím tvorí viac ako 20 lektorov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4850684  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.