Lektor/ka cudzích jazykov - Práca z domu

DIRECTIONS, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš európsky jazyk na úrovni B2-C1? Rád/a pracuješ s ľuďmi? Si komunikatívny/a? Možno hľadáme práve teba!

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí na pozíciu lektor cudzích jazykov. Ak rád pracuješ s ľuďmi a ovládaš aspoň 1, ideálne 2 európske jazyky, neváhaj, pošli nám svoj životopis a pridaj sa k nám!

Lektorov hľadáme pre tieto jazyky:
- Anglický
- Nemecký (v kombinácií s iným cudzím jazykom)
- Francúzsky
- Akýkoľvek iný európsky jazyk je určite vítaný!

Práca je LEN NA ŽIVNOSŤ.

- flexibilný pracovný čas (hodiny si môžeš plánovať podľa seba)
- online práca (pracuj odkiaľkoľvek na svete)
- skvelý kolektív mladých šikovných lektorov
- výhodné platové podmienky a možnosť ísť stále vyššie, kariérne aj platovo
- možnosť privyrobenia si aj popri zamestnaní/škole (nemusíš to mať ako full-time job, môžeš si skvelo privyrobiť po práci či škole)

Informácie o výberovom konaní

Ide o PRÁCU Z DOMU.
Uchádzači sa môžu prihlásiť aj v prípade, že ovládajú iný jazyk než požadované.

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 56 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka (dva a viac výhodou) na minimálnej úrovni B2
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- chuť učiť a učiť sa
- kreatívnosť
- práca s počítačom

Sme jazyková škola, ktorá neponúka len bežné kurzy, ale aj iné programy, ako napríklad Jazykový Coaching či vedené samoštúdium. Na trhu sme už viac ako 4 roky, aktuálne ponúkame 10 jazykov a náš tím tvorí viac ako 20 lektorov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4809442  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.