Obchodný zástupca pre Žilinský kraj

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Dolný Hričov
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 2 600 EUR/mesiacmzda sa skladá z fixnej čiastky a mesačných odmien (variabilná čiastka) 1300 brutto fix + mesačné odmeny do výšky 1300 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj

*Zvyšovaním počtu aktívnych zákazníkov plniť stanovené ciele predaja pre daný región

*Vykonávať požadovaný počet návštev zákazníkov v súlade so stanoveným plánom

*Dosahovať požadovaný objem zásielok a obratu pri udržiavaní požadovanej ceny a profitability pre zákazníka vo zverenom regióne

*Kontrolovať prírastky a úbytky zákazníkov v danom regióne a adekvátne reagovať na zmeny

Starostlivosť o zákazníka

*Pravidelnými návštevami zákazníka poznávať jeho potreby, analyzovať a riešiť problémy

*Správnym postojom a vystupovaním reprezentovať spoločnosť, udržiavať dobré meno spoločnosti pri komunikácií so zákazníkom

*Komunikáciou a kooperáciou s ostatnými oddeleniami spoločnosti prispievať k napĺňaniu potrieb zákazníkov

Administratíva

*Pripravovať štatistiky a správy o zákazníkoch v regióne podľa požiadaviek svojich nadriadených

*Zaznamenávať a odovzdávať informácie o aktivitách konkurencie v danom regióne a zaznamenávať dôsledne informácie o výsledkoch návštev zákazníka v súlade so stanovenými pravidlami

*Dennodenne spolupracovať so zákazníckym servisom a sales-support pri komunikácii vo vzťahu so zákazníkom

*Spolupracovať s kuriérmi v regióne pri odovzdávaní informácií a kontrolovať adekvátnosť nimi poskytovaných služieb pri rozhovoroch so zákazníkmi

*Zabezpečiť aby platby od zákazníkov boli uhrádzané včas, podľa riadne uzatvorenej zmluvy so zákazníkom a podľa stanovených pravidiel spoločnosti DPD

*Prístupom a tímovou spoluprácou udržiavať požadovaný imidž DPD aj vo vzťahu ku kolegom

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

*Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.*Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš.*U nás zažiješ množstvo spoločných aktivít ako sú napríklad spoločné raňajky, súťaže o zaujímavé ceny, budeš sa môcť zapojiť do rôznych dobročinných aktivít.*Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).*A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.*Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.*A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.*Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.*firemný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

*Spoľahlivý

*Má výborné prezentačné schopnosti

*Aktívna znalosť práce s MS Office

*Schopný zachovať si profesionálny prístup a byť tímový hráč

*Schopný samostatne pracovať, dobrá schopnosť komunikácie s ľuďmi, schopnosť pracovať s číslami

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kubala
E-mail: poslať životopis
ID: 4808489  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac