Špecialista pre spracovanie dobierok

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
OC Jaspark, Sídlisko Jas, Galanta
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 000 EUR/mesiac+ 20% mesačné odmeny, finálna mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, budúci kolega/kolegyňa!

Si pripravený/á na výzvu, Hľadáš prácu, ktorá ťa zavedie do sveta rýchlych rozhodnutí a úžasných skúseností? Hľadáme nového člena tímu, ktorý sa zapojí (nielen) do zúčtovania dobierok - a to s nadšením a energiou. ✨Nehľadáme účtovníka, a preto nám vôbec nevadí, ak účtovníctvo neovládaš. V našom tíme účtovať nebudeš ani jednoducho, ani podvojne . Hľadáme komunikatívneho tímového hráča so zmyslom pre detail, precíznosť a dodržiavanie termínov, ktorý má rád nové príležitosti.

Čo ťa čaká:

*Každodenné zúčtovanie finančných operácií, kde každý balík predstavuje nové dobrodružstvo.
*Spracovanie finančných transakcií podľa prísnych predpisov, no so závanom vlastnej tvorivosti.
*Tvorenie a spracovanie reportov, ktoré nám pomôžu držať krok s rastúcimi výzvami.
*Príprava účtovných a bankových operácií s presnosťou a istotou.
*Kontrola bilancií obchodných partnerov a zabezpečenie ich spoľahlivosti.
*Riešenie a odpovedanie na emailové požiadavky od externých aj interných zákazníkov
*Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a termínov
*Možnosť tvorivo myslieť a vyjadriť svoj názor, nakoľko akákoľvek myšlienka smerujúca k zlepšeniu je u nás vítaná a ocenená
*Možnosť aktívne sa zúčastniť a pracovať v rôznych projektoch

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš.
* U nás zažiješ množstvo spoločných aktivít ako sú napríklad spoločné raňajky, súťaže o zaujímavé ceny, budeš sa môcť zapojiť do rôznych dobročinných aktivít.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* Samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť
  • zmysel pre detail, precíznosť,
  • MS Excel pokročilá úroveň
  • silné analytické zručnosti a logické myslenie
  • schopnosť prezentovať výsledky analýz
  • dobré komunikačné zručnosti, orientácia na zákazníka
  • schopnosť pracovať v tíme, spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti
  • pozitívny a proaktívny prístup k riešeniu problémov

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kubala
E-mail: poslať životopis
ID: 4769287  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac