Interný audítor

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Pri letisku 5, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac+ mesačné odmeny 10% vyplácané na kvartálnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava plánu a výkon interných auditov

* Zastrešenie externých auditov
* Kontrola a overovanie implementácie nápravných opatrení vyplývajúcich z auditov
* Ambasádor pravidiel zasielateľskej siete (Internal Business Control Coordinator, Reference Guide) a ISO noriem
* Spolupodieľanie sa na tvorbe a overovaní efektívnosti, optimalizácii procesov
* Odborná pomoc s vypracovaní a aktualizáciou interných procesov (postupy, manuál a smernice)
* Spolupodieľanie sa na školeniach k postupom, manuálom a smerniciam
* Budovanie a vedenie firemnej registratúry
* Budovanie a správa znalostnej knižnice spoločnosti (Document Management System)
* Predpríprava spoločnosti na ISO certifikáciu
* Príprava prezentácii a reportov manažmentu

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš.
* U nás zažiješ množstvo spoločných aktivít ako sú napríklad spoločné raňajky, súťaže o zaujímavé ceny, budeš sa môcť zapojiť do rôznych dobročinných aktivít.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2/3

* 2-3 roky skúseností v oblasti auditu
* Skúsenosti s pôsobením v medzinárodnom prostredí
* Prax s ISO normami
* Tímovosť, samostatnosť, schopnosť budovať a udržiavať silné vzťahy
* Dôslednosť a zodpovednosť
* Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
* Ochota cestovať v rámci Slovenska, 1-2x za rok mimo Slovenska
* Túžba po neustálom zlepšovaní seba a procesov
* Rýchla orientácia v rôznych oblastiach a procesoch, ktoré sú predmetom auditu
* Analytické a kritické myslenie a zmysel pre detail

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kubala
E-mail: poslať životopis
ID: 4748795  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac