Telesales Representative / Obchodný zástupca pre telefonický predaj BA/TT

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Pri letisku 5, Pri letisku, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacplat po skúšobnej dobe 950 - 1000 eur brutto + pravidelné kvartálne odmeny po skúšobnej dobe v súlade s prémiovým poriadkom spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný tím spoločnosti Direct Parcel Distribution SK hľadá nového kolegu/ kolegyňu pre účely aktívneho vyhľadávania ako i starostlivosť o zákazníkov prostredníctvom telefonickej komunikácie. Výkon pozície vieme lokalizovať do officu v TT alebo BA.
  • pravidelná telefonická komunikácia so zákazníkom
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • monitorovanie požiadaviek klientov
  • administratívne práce
  • kooperácia so zákazníckym servisom spoločnosti

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš.
* U nás zažiješ množstvo spoločných aktivít ako sú napríklad spoločné raňajky, súťaže o zaujímavé ceny, budeš sa môcť zapojiť do rôznych dobročinných aktivít.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • výborné komunikačné zručnosti,
  • samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa,
  • orientácia na zákazníka

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Vallová
E-mail: poslať životopis
ID: 4483125  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac