CSA Front Office Agent / Pracovník zákazníckeho servisu v KE, ZA, ZV alebo BA

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Pharos Park, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
960 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÁ BY BOLA TVOJA ÚLOHA V DPD?

• Odpovedať na písomné požiadavky zákazníka týkajúce sa služieb, cien, prepravných časov, sprievodnej dokumentácie k zásielke, balenia, reklamácií.
•Preberať objednávky na prepravu a informovať zodpovedného pracovníka o podrobnostiach objednávky.
•Jasne oboznámiť zákazníka so službami, ktoré môže DPD ponúknuť a uistiť sa, že zákazník rozumie a akceptuje naše prepravné podmienky
•Zaznamenávať a spracovávať informácie potrebné pre týždenné štatistiky s náležitou presnosťou a v požadovanom čase.
•Zaznamenať a odoslať požiadavky od zákazníkov a informovať príslušné oddelenia, pobočky aby sa vyhovelo požiadavkám zákazníka
•Vykonávať administratívne činnosti
•Riešiť prichádzajúce požiadavky zo zahraničných alebo interných pobočiek a v čo najkratšom čase požiadavku spracovať
•Byť nápomocná v denných aktivitách oddelenia tak, aby boli zachované, prípadne presiahnuté štandardy oddelenia ako aj štandardy spoločnosti
•Poskytuje podporu, je nápomocný/á v procese zaškolovania v rámci oddelenia

Výkon pozície vieme lokalizovať do officu v KE, ZA, ZV alebo BA.

A ČO TI ZA TO PONÚKAME MY?

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Možnosť pracovať na home office
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Informácie o výberovom konaní

- možný nástup ihneď
  • uveďte prosím o akú lokalitu máte záujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Aký by náš CSA FO Agent mal byť?
* má zrozumiteľný a slušný prejav
* pozná balíček MS Office
* pracuje rýchlo a samostatne
* je tímový hráč a bude jedným z nás
* je spoľahlivý (príde do práce včas)

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Vallová
E-mail: poslať životopis
ID: 4433559  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac