IT Support

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Pharos Park, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac* odmeny 10% vyplácané na kvartálnej báze * možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého a energického tímu hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý nám pomôže s podporou našich interných systémov/aplikácií. Zabezpečujeme plynulý chod IT systémov, ktoré používajú naši zákazníci (napr. eshopy), kuriéri a adresáti. Sme prvá línia podpory, ktorá v prípade problému okamžite zasahuje a aj od nás závisí, či budú balíky doručené príjemcom. Náš tím sa delí na dve časti – prvá, ktorá sa stará o zákaznícke integrácie, a druhá, ktorá zabezpečuje aplikačnú podporu – práve túto časť potrebujeme posilniť o ďalšieho člena. Každému v tíme sa snažíme nájsť náplň práce, ktorá je pre neho výzvou a chce ju robiť. Očakávame, že sa človek bude učiť, nehľadáme hotových ľudí – hľadáme ľudí s túžbou napredovať. Pozícia vyžaduje znalosť AJ na komunikatívnej úrovni.

ZODPOVEDNOSTI:

• Zodpovedá za úplné a včasné spracovanie incidentov/požiadaviek podľa interných pravidiel
• Zodpovedá za prvotnú diagnostiku nahláseného incidentu alebo požiadavky a za jej vyriešenie alebo korektné smerovanie, tj. prípadný posun na druhú úroveň podpory
• Zodpovedá za riadenie komunikácie v pridelených incidentoch/požiadavkách
• Pracuje s klientmi alebo partnermi na analýze nedostatkov v rozsahu spracúvanej požiadavky/incidentu
• Zodpovedá za riadne overenie funkčnosti požiadavky
• Zabezpečuje súlad medzi požiadavkami klienta, dodávateľa a internými zdrojmi
• Podieľa sa na riadení zmenových požiadaviek menšieho rozsahu týkajúcich sa akéhokoľvek DPD systému.
• Poskytuje konzultačnú činnosť v oblasti systémov DPD
• Dokumentovanie pracovných postupov a inštrukcií

A ČO TI ZA TO PONÚKAME MY?

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT Support Technician

Počet rokov praxe

2

Aký by náš IT Support Technician mal byť?
•Asertívny a nekonfliktný
•Schopný pozrieť sa na problém očami zadávateľa, nielen ako riešiteľ
•„CAN DO“ attitude – aktívne hľadá spôsoby, ako problémy riešiť a vyriešiť
•Dobré komunikačné schopnosti
•Aktívne počúvanie
•„Out of box“ thinking
•Spoľahlivý
•Schopný zachovať si profesionálny prístup a byť tímový hráč
•Mal by reprezentovať hodnoty DPD, aj vo vzťahu k svojim kolegom.
•Veľkou výhodou sú skúsenosti na obdobnej pozícii (helpdesk, techsupport)

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kubala
E-mail: poslať životopis
ID: 4034569  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac