Skenerista SC v kuriérskej spoločnosti DPD

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 24, Senec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac20% (160 eur) odmeny po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu pracovitého kolegu s komunikačnými a organizačnými schopnosťami na pozíciu SKENERISTA

Hlavnou náplňou práce je:
  • Skenovať balíky na skenovacom zariadení podľa DPD štandardov.
  • Dodržiavať všetky organizačné nariadenia a pravidlá v oblasti scannovania,
evidencie a manipulácie so zásielkami.
  • Prispievať dielom zodpovedajúcim významu / zverenej prevádzkovej časti DPD
(depa) a oblasti regiónu depa k splneniu včasnej a bezchybnej prepravy všetkých
zásielok.
  • Svojimi aktivitami a činnosťou smerovať k splneniu dohodnutých cieľov aj v
ostatných oblastiach (správne scannovanie, počet poškodených zásielok, počet
chybne naložených či nasmerovaných zásielok a pod.)
  • Sledovať a aktívne sa zapájať do procesu manipulácie so zásielkami
  • Dbať na zvýšenú opatrnosť pri manipulácii so zásielkami s ohľadom na ich
povahu.

Vzhľadom na manipuláciu s bremenami, práca nie je vhodná pre ženy

PRACOVNÁ DOBA je v dvojzmennej prevádzke striedavo (jeden týždeň ranná 05:00 -13:00 ,druhý týždeň poobedná 13:00-21:00)
Mzda: 800 eur brutto + 20%(160 eur) odmeny po skúšobnej dobe

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

  • mesačne darčekové poukážky
  • príspevok na dopravu
  • dovolenka navyše až do plus 5 dní
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok na jazykový kurz
  • zaslanie balíka 1x ročne zdarma
  • ďalšie výhody

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Aktívna znalosť základných PC programov
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Umenie jednať s ľuďmi
  • Schopnosť rozhodovať
  • Schopnosť tvorivého myslenia

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Vallová
E-mail: poslať životopis
ID: 3933636  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac