Customer Integration Specialist

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1900 € + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať za plnenie projektových cieľov v rámci stanovených kvalitatívnych, časových a rozpočtových plánov a za riadenie s tým súvisiacich rizík. Špecifikovať a koordinovať realizáciu pridelených projektov.
Ku všetkým projektom a aktivitám viesť detailnú dokumentáciu v súlade s internými predpismi. Podieľať sa na činnostiach definovaných nadriadeným a byť plne zodpovedný za plnenie stanovených úloh a ich termínov. Pozícia vyžaduje znalosť operačnej a z časti obchodnej problematiky.
• Zodpovedá za projekty integrácie - integráciu DPD zasielateľského systému s iným zákazníckym softvérom.
• Zodpovednosť zahŕňa vypracovanie plánu projektu, koordináciu plánu až po dokončenie a hodnotenie úspešnosti dodávky, riadenie výdavkov, spokojnosť zákazníkov.
• Chápanie technických integračných technológií, ako sú operácie API a koncepty XML a JSON, ako aj iné webové a databázové technológie, aby mohol prijímať rozhodnutia o spôsobe a forme integrácie. Zároveň rozhodovať o požiadavkách klienta a kde je to vhodné, po dohode s nadriadeným, riadiť kódovanie na podporu technických požiadaviek.
• Práca s klientmi alebo partnermi na analýze nedostatkov tak, aby sa rozsah integrácie a dokumentácia mohli nepretržite zdokonaľovať.
• Zabezpečuje súlad medzi požiadavkami klienta, vendora a internými zdrojmi s projektovým plánom.
• Súčasťou je príprava edukačných materiálov pre obchodné oddelenie a zákaznícky servis a školenia.
• Riadenie zmenových konaní menšieho rozsahu, týkajúcich sa akéhokoľvek DPD systému.
• Substitúcia pozície Project Coordinator v prípade neprítomnosti.
• Pozícia bude zastupovaná Project Coordinátorom v prípade neprítomnosti.
• Poskytuje konzultačnú činnosť v oblasti projektového riadenia
• Podieľať sa na zdokonaľovaní / rozvoji systémov
• Spolupodieľať sa na zdokumentovaní pracovných postupov a inštrukcií súvisiacich so zverenými projektmi.
• Zabezpečiť podávanie presných a zrozumiteľných inštrukcií všetkým účastníkom projektového tímu a motivovať ich s cieľom dosiahnuť plánované výsledky.
• Svojim profesionálnym prístupom a tímovou spoluprácou udržiavať požadovaný imidž DPD aj vo vzťahu k svojim kolegom
• Dodržiavať zásady bezpečnosti na ochranu majetku spoločnosti DPD aj majetku zákazníka (tovaru).
• Zabezpečiť ochranu všetkých informácií, dokumentácií a dát spoločnosti používaných počas vykonávania pracovných úloh. Všetky technické zariadenia musia byť používané podľa daných inštrukcií. Dodržiavať bezpečnostné predpisy pri práci s počítačom.
• Plní ostatné požiadavky stanovené nadriadeným.

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

  • stravné lístky nad rámec zákona
  • mesačne darčekovú poukážku
  • príspevok na dopravu
  • dovolenka navyše až do plus 5 dní
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok na jazykový kurz
  • príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
  • zaslanie balíka 1x ročne zdarma a ďalších balíkov za zvýhodnené ceny

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

  • skúsenosť s vedením projektov min. 2 roky
  • znalosť obchodnej matematiky
  • znalosť nástrojov agilného projektového manažmentu
  • organizačné a komunikačné schopnosti,
  • analytické myslenie,
  • schopnost manažovať a prioritizovať úlohy,
  • orientácia na cieľ,
  • dobrá PC zručnosť,
  • vodičský preukaz podmienkou.

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Amtmann
Tel.: +421908724292
E-mail: poslať životopis
ID: 3789576  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1900 € + kvartálne odmeny